Dopłaty do elektryków. Bogacze obejdą się smakiem
Zamiast poważnej strategii energetycznej rząd Koalicji Obywatelskiej stawia na działania z doskoku. Tak też będą traktować emisje z transportu. Trzeba je szybko ograniczać i potrzebny jest jakiś wieloletni plan. Ale na razie władza ograniczy się jedynie do dopłat do samochodów elektrycznych, żeby w ten sposób zmniejszyć liczbę spalinówek na polskich drogach. Bardzo możliwe, że przy tej okazji najbogatsi obejdą się smakiem. Decyzje podejmie resort klimatu i środowiska.

REKLAMA