Arkadiusz Braumberger, szef serwisu, redaktor prowadzący

Arek ma bogatą historię pracy w mediach, zarówno tych tradycyjnych prasowych, jak i elektronicznych. Stara się pisać o biznesie i finansach z uczuciem, ale jest wściekły, że musi płacić podatki, abonament i kredyt we frankach, więc wychodzą mu horrory i thrillery. Fan Firefoxa, amator bushcraftu i miłośnik prozy Cormacka McCarthy’ego. Robi doktorat z clickbaitów.

Jacek Bereźnicki, redaktor prowadzący

Do Bizblog.pl przeszedł prosto z serwisu Money.pl, w którym pracował od 2014 roku. To nie przypadek, że obecnie współtworzy serwis biznesowy Grupy Spider's Web między innymi z Agatą Kołodziej i Arkiem Braumbergerem – cała trójka w swoim czasie była częścią zgranego zespołu redakcji ekonomicznej Wirtualnej Polski. Swoją pracę w Bizblogu dzieli pomiędzy redagowanie tekstów bizblogowych autorów i pisanie własnych. Uważnie przygląda się warunkom prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Sprawdź teksty Jacka na Bizblog.pl.

Agata Kołodziej, redaktorka

Dziennikarka Bizblog (choć za feminatywami na siłę nie przepadam). Czasem piszę, co myślę, a czasem tylko prowokuję, ale tylko dlatego, że uważam, że warto rozmawiać o różnych scenariuszach. Wtedy wszyscy stajemy się mądrzejsi (o ile nie rzucamy się sobie do gardeł). A najchętniej rozmawiam o bankowości i finansach, a szczególnie o kredytach frankowych, tylko wtedy czasem hordy wściekłych psów rzucają się na siebie nawzajem, a tego nie lubię. Czasem też piszę o giełdzie, zrównoważonym rozwoju i sprawach społecznych. I o sprawiedliwość też.

Sprawdź teksty Agaty na Bizblog.pl.

Adam Sieńko, redaktor

Nie przepada za biznesową nowomową, szastaniem nieswoimi pieniędzmi i pomidorami dodawanymi do jajecznicy. Choć te ostatnie przełknie najprędzej. Na Bizblog.pl najbardziej lubi poruszać tematy, które sam świetnie zna z autopsji, dlatego wylał już morze słów o Ryanairze i Uberze. Prywatnie ekstrawertyczny introwertyk, który na szczęście pisze dużo więcej, niż mówi.

Sprawdź teksty Adama na Bizblog.pl.

Michał Tabaka, redaktor

Zaczynał, jeszcze w XX w., w „Gońcu Górnośląskim”, następnie przez lata pracował w „Dzienniku Zachodnim”, potem w TVP Katowice. Pisze m.in. do Magazynu Gospodarczego „Fakty” oraz Magazynu VIP. W Bizblogu jest niekwestionowanym ekspertem od energetyki i polityki klimatycznej.

Sprawdź teksty Michała na Bizblog.pl.

Karol Kopańko, redaktor

Człowiek od startupów w Bizblogu. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku e-biznes. Zaczynał jako bloger serwisu Antyweb, a do Spider’s Web przeszedł we wrześniu 2014 r. Współpracował z redakcjami „Gazety Wyborczej”, „Pulsu Biznesu” oraz „Gościa Niedzielnego”. Pracował także w redakcji programu Sonda 2 w TVP.

Sprawdź teksty Karola na Bizblog.pl.