REKLAMA

Revolut z gorącą nowością dla biznesu. Tak, fintech obsługuje też firmy

Większość czytelników Bizbloga kojarzy Revoluta z oferty dla konsumentów prywatnych. To dla nich głównie aplikacja płatnicza lub alternatywna forma inwestycji. Fintech od kilku lat rozwija jednak również ofertę dla firm. W jej ramach pomaga klientom wchodzić na nowe i przyjmować płatności na dotychczasowych rynkach.

Revolut z nowością dla biznesu. Tak, fintech obsługuje też firmy
REKLAMA

Z oferty Revoluta dla biznesu wspomagającego ekspansję międzynarodową korzystają m.in. Aer Lingus, Kiwi, French Connection i Dermalogica. W sumie sprzedawców wykorzystujących Revolut Pay jest już 10 tys. Dla nich Revolut planuje wprowadzenie terminali płatniczych dla dużych firm (już teraz dostępne są w Polsce kieszonkowe czytniki kart z rozliczeniem płatności w kolejnym dniu).

REKLAMA

Za pomocą Revoluta firmy mogą również obsługiwać swoje codzienne płatności, a także płacić klientom i kontrahentom jak lokalny partner. Usługa Push-to-Card obejmuje 78 krajów i ponad 50 walut lokalnych. W przypadku firm potrzebny jest tylko numer karty (i nazwa), zaś przy płatnościach międzynarodowych można korzystać automatycznie z wymiany walut po konkurencyjnym kursie Revolut.

Nowość od Revoluta: BillPay

BillPay ma przekonać do siebie integracją z programami księgowymi (QuickBooks, Xero i FreeAgent). Ma on zautomatyzować płacenie dostawcom i wprowadzić funkcję kontroli i zatwierdzania wydatków, aby uzyskać pełny nadzór nad operacjami.

Czytaj więcej o Revolucie:

REKLAMA

Ile osób korzysta z Revoluta?

Revolut to dziś prawdziwie globalna aplikacja. Działa nie tylko na terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego, ale również w Australii, Brazylii, Japonii, Nowej Zelandii, Singapurze, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Ma już 45 milionów klientów, z których 3,5 mln mieszka w Polsce. Jeśli zaś o część biznesową chodzi, to co miesiąc dołącza do niej 20 tysięcy klientów firmowych. W Polsce miesięczny wolumen transakcji klientów firmowych Revolut przekroczył z kolei 1 mld zł (wzrost o 88 proc. rok do roku).

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA