Nowa rewolucja w rejestracji do lekarza. Poprzednia okazała się klapą
Umówienie się na wizytę do specjalisty w wielu publicznych placówkach to nadal często droga przez mękę. Zdarza się, że pacjenci godzinami wiszą na słuchawce, żeby połączyć się z rejestracją, a znalezienie bliskich terminów graniczy z cudem. Ministerstwo Zdrowia rozpoczyna pilotaż w ramach, którego pacjenci umówią się do lekarza czy na badania przez internet. Sęk w tym, że to już drugi pilotaż, a z poprzedniego skorzystało... 14 pacjentów.

REKLAMA