REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes
  3. Praca

Żaden dyskont jeszcze nie wpadł na taki pomysł jak Biedronka. Manna popłynie z nieba

Czy Biedronka może zaoferować coś więcej niż etat na kasie? Sieć sklepów wyciąga kolejnego asa z rękawa i zaprasza najlepsze talenty do programu menedżerskiego, w którym można nieźle zarobić. To dowód na to, że praca za najniższą krajową już dawno przeszła do lamusa.

07.02.2023
18:05
Żaden dyskont jeszcze nie wpadł na taki pomysł jak Biedronka. Manna popłynie z nieba
REKLAMA

Od lat Biedronka rywalizuje m.in. z Lidlem i Aldim na rynku pracy. Sklepy prześcigają się w obietnicach lepszych zarobków, ale na razie ciężko mówić o kokosach. Świeżo zatrudniony sprzedawca zarobi między 3950 zł brutto a 4300 zł brutto. Dopiero po okresie trzech lat kasjer może liczyć na wzrost pensji do poziomu 4100-4550 zł. Na wyższe wynagrodzenia mogą za to liczyć magazynierzy (4300-4600 zł), inspektorzy ds. administracyjno-magazynowych (4950-5250 zł) i kierownicy sklepów (od 5800 zł w górę).

REKLAMA

Wyścig po super pracowników

Biedronka w wyścigu o miano super pracodawcy wyciągnęła asa z rękawa i rzuciła przysłowiową bombę na rynku pracy. Wymagania?

  • należy wyróżniać się niecodzienną wiedzą,
  • posiadać wysoką motywacją,
  • dobrze znać angielski.

Jeśli spełniacie te trzy wymagania, to możecie załapać się do programu menedżerskiego, który pozwoli zarabiać krocie.

Management Trainee to prestiżowy program menedżerski, który każdego roku, od 27 lat, pozwala grupie ambitnych studentów i absolwentów, poznać przekrojowo branżę retail. Stażyści pracują nie tylko w wybranym przez siebie dziale, ale także w sercu naszego biznesu – w sklepach Biedronka. Te dwa lata to intensywny czas, który kompleksowo przygotowuje do objęcia stanowiska młodszego menedżera - mówi Marta Śliwińska, starszy menedżer ds. budowania wizerunku pracodawcy w Biedronce.

Biedronka nęci kandydatów obietnicami

11 miejsc, dwa lata programu stażowego w największej firmie branży retail w Polsce, 9 obszarów organizacji i szybka ścieżka do kariery – tak prezentuje się program menedżerski w Jeronimo Martins.

Uczestnicy programu Management Trainee zostaną zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę - zapewnia Biedronka.

Niestety sieć dyskontów nie podaje, na jakie konkretnie zarobki mogą liczyć stażyści. Wiadomo jedynie, że otrzymają atrakcyjne wynagrodzenie, kompleksowe ubezpieczenie medyczne oraz pakiet ponad 20 benefitów pozapłacowych.

Dodatkowo uczestnicy Management Trainee mogą liczyć na wiele bonusów związanych z późniejszym zatrudnieniem w strukturach sieci. Kandydaci mogą aplikować na stanowiska w takich obszarach jak: logistyka, łańcuch dostaw, finanse, HR, zakupy, kontroling, marketing, e-commerce czy dział doskonalenia pracy sklepów.

REKLAMA

Tuż po programie na starcie można załapać się na super warunki pracy. Jak wskazuje sieć, absolwenci programu MT statystycznie szybciej zostają awansowani na wyższe stanowiska kierownicze. Po czterech latach absolwenci często zostają menedżerami, a po siedmiu latach starszymi menedżerami.


REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA