REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Nauka japońskiego zamiast karty Multisport. Piszesz się?

Przekonanie utalentowanych pracowników o atrakcyjności firmy może być nie lada wyzwaniem. Badania pokazują jednak, że około dwie trzecie pracowników z pokoleń Y i Z chce mieć możliwość skorzystania z benefitu w postaci nauki języka obcego. Tak właśnie działa Multilango. Na zdjęciu założyciele: Łukasz Skrzypek, Cezary Chałupa i Michał Paszko.

13.01.2024
15:57
Nauka japońskiego zamiast karty Multisport. Piszesz się?
REKLAMA

Firma wykupuje abonament, a pracownicy uczą się języków

REKLAMA

Nauka odbywa się online w formule jeden na jeden. Pracownicy po drugiej stronie mogą liczyć na lektorów, dopasowanych do poziomu znajomości języka. Tych jest zaś aż 16 - od angielskiego i niemieckiego do mniej popularnych, jak koreański czy japoński. Pracownicy mogą skorzystać z maksymalnie dwóch lekcji językowych dziennie. Nic nie stoi też na przeszkodzie w tym, aby uczyć się różnych języków jednocześnie.

Oprócz brania pod uwagę trendów rynkowych poszerzamy ofertę o języki, na które nasi klienci zgłaszają zapotrzebowanie. Informacje zwrotne, jakie od nich otrzymujemy pokazują, że taki rodzaj benefitu jest na rynku bardzo potrzebny - tłumaczy Cezary Chałupa, współtwórca i Chief Commercial Officer w Multilango.

Więcej wiadomości na temat benefitów pracowniczych w Bizblog.pl

Oprócz Cezarego Chałupy za stworzeniem startupu stoją Łukasz Skrzypek i Michał Paszko - obaj z doświadczeniem w prywatnym biznesie i w korporacjach. Te ostatnie znajdują się zresztą na celowniku startupu. Już teraz z platformy korzystają m.in. Atman, Daimler Trucks Polska czy Canal+. To dla tych firm okazja na wyróżnienie się spośród konkurentów, którzy stawiają na świadczenia medyczne czy karnety sportowe w kwestii benefitów.

Benefity pracownicze stały się nieodłącznym elementem walki o względy pracownika - komentuje Radosław Czyrko, Partner Zarządzający Tar Heel Capital Pathfinder. - To jeden z nielicznych rodzajów benefitów, który niesie za sobą dodatkową wartość dla pracodawcy, pozwalając pracownikowi poszerzać kompetencje przydatne dla organizacji - dodaje.

Tar Heel Capital Pathfinder to jeden z funduszy, który właśnie zainwestował w Multilango.

REKLAMA

Multilango.com zbiera 1,75 mln zł na rozwój

W startup zainwestował również prywatny inwestor i fundusz Ekipa Investments. Pieniądze mają pozwolić platformie na skalowanie sprzedaży i rozwój produktu. Multilango chce go oprzeć o uczenie maszynowe i funkcję rozpoznawania mowy. W sumie firma pozyskała już 3 mln zł finansowania na rozwój. Wcześniej zdołała przekonać do swojego produktu fundusz Czysta3.VC.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA