Stare graty zalewają Polskę. Tyle aut co my, to nikt nie ma w UE
Jeżeli Bruksela rzeczywiście chce ostro skręcić w zielone, to musi zrobić coś z liczbą samochodów osobowych, których z roku na rok przybywa. Największy ich przyrost w ostatnich dwudziestu latach odnotowała Rumunia. Ale teraz, licząc te auta na 1000 mieszkańców, całej stawce przewodzi… Polska. To jednak dosyć kiepski powód do dumy. Warto szybko sobie przypomnieć ostatnie opracowanie Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych (FPPE), które dotyczy kondycji samochodów jeżdżących po polskich drogach.

REKLAMA