Sezon grzewczy za pasem. Sklep PGG nie wywiązał się z obietnic
Rano za oknem temperatura coraz częściej spada poniżej 10 st. C., w mieszkaniach jest mniej niż 20 st. To jasny sygnał, że dosłownie za chwilę zacznie się kolejny sezon grzewczy. Zdają sobie doskonale sprawę z tego poszczególne przedsiębiorstwa ciepłownicze, które już czekają na sygnał w blokach startowych. Wie o tym dobrze też Polska Grupa Górnicza (PGG), która właśnie z tego względu obiecała zwiększyć liczbę Kwalifikowanych Dostawców Węgla do 250. To było miesiąc temu i od tego czasu nic się nie zmieniło.

REKLAMA