Budownictwo leży. Nie ma kasy na inwestycje, chętnych na mieszkania brak
Nie ma pieniędzy na inwestycje, ponieważ odmrażanie pieniędzy ze środków unijnych idzie jak po grudzie. Do tego wysokie stopy procentowe powodują, że popyt na mieszkania po zakończeniu programu Bezpieczny kredyt 2 proc. znalazł się na dnie. To wszystko powoduje, że nasze budownictwo pogrąża się w coraz większym kryzysie. Perspektywy? Na razie odległe. Ekonomiści mówią o przyszłym roku, ale nie podają na razie konkretnego terminu.

REKLAMA
