PKP Intercity pochwaliły się nowymi wagonami. Takiej reakcji jednak się nie spodziewały
PKP Intercity odebrały partię ostatnich z zamówionych 81 wagonów, które wyprodukowała Spółka H. Cegielski Fabryka Pojazdów Szynowych. To finał wartej prawie 700 mln zł umowy zawartej w lutym 2018 r. Jak przekonuje przewoźnik, z nowoczesnych wagonów korzystają już pasażerowie w całej Polsce. Ale czy chwalą sobie owe korzystanie to już inna sprawa.

REKLAMA

