Ekogroszek coraz bliżej 5000 zł. Nie uwierzycie, co się dzieje w sklepach sprzedających węgiel
Sytuacja na rynku węgla jest coraz bardziej skomplikowana. Po zapowiedziach rządu w sprawie wprowadzenia ceny gwarantowanej opału Polacy wcale się nie uspokoili i dalej na potęgę robią zapasy na tegoroczny sezon grzewczy. Bo może i teraz jest drogo, ale kto wie co będzie za kilka miesięcy? W efekcie pośrednicy windują ceny do 4000 zł, doliczając sobie 300 za dostawę. Mimo zaporowych stawek towar schodzi na pniu, więc za chwilę klienci będą płacić jeszcze więcej. Jestem przekonany, że kwestią czasu jest, kiedy pierwszy sklep zacznie sprzedawać węgiel po 5000 zł za tonę.

REKLAMA