Niemiecka sieć chce podbić Polskę. I naśmiewa się z Lidla i Biedronki. „Mamy coś znacznie lepszego”
Niemiecki dyskont – mimo dynamicznego rozwoju na polskim rynku – ani myśli instalować w placówkach kas do samoobsługi. Szefowie Aldi zdradzili, dlaczego tak jest i wcale nie chodzi tu o chęć przyoszczędzenia kilku złotówek na automatach. Sieć zamierza wjechać nad Wisłę z technologią scan&go, dzięki której klienci mogliby zapomnieć o kolejkach. W planach jest także budowa całkowicie autonomicznych sklepów, które polscy konsumenci znają głównie z filmików z amerykańskiego Youtube’a.

REKLAMA