REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy /
  3. Nieruchomości

Poproszę serek, wędlinę i mieszkanie. Loteria mieszkaniowa w Biedronce wielką wygraną krawcowych

Loteria mieszkaniowa Biedronki budziła uzasadnione emocje. W końcu wielu z nas i tak robi zakupy w tej sieci sklepów, a do wygrania była kwota, za którą faktycznie można kupić mieszkanie.

21.04.2022
16:15
biedronka kaucja
REKLAMA

Wielka radość, szok, niedowierzanie, uszczypnijcie mnie, niemożliwe, oniemiałam ze szczęścia, nie do wiary – to reakcje klientów na wiadomość o wygranej w loterii mieszkaniowej Biedronki.

REKLAMA

Wśród 50 szczęśliwców znalazły się aż 42 panie, które częściej niż panowie kupują w Biedronce ulubione produkty. Na wszystkie nagrody sieć Biedronka przeznaczyła 25 mln zł a dodatkowo zapłaci niezbędny podatek.

Loteria mieszkaniowa w Biedronce. Najmłodsza zwyciężczyni ma 24 lata

Od lutego do połowy kwietnia Biedronka przeprowadziła 10 losowań, w każdym z nich wybrano pięciu klientów, którzy otrzymali po 500 tys. zł na mieszkanie lub dom. Według deklaracji klientów częściej będą to mieszkania, ale mają oni dziewięć miesięcy na wybór konkretnej nieruchomości.

Najwięcej wygranych padło w województwie mazowieckim, na kolejnych miejscach uplasowały się województwa: małopolskie, pomorskie i śląskie. W trzech województwach: zachodnio-pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim w losowaniach nie padła żadna wygrana.

Najmłodszą zwyciężczynią w loterii mieszkaniowej Biedronki była 24-latka z Lublina, najstarszym 76-latek z Gdyni. Najwięcej wygranych padło wśród klientów w przedziale wiekowym 30-40 lat oraz 50-60 lat.

Wśród produktów pojawiających się w niemal każdym wygranym koszyku zakupowym dominowały wędliny, sery i produkty nabiałowe marki własnej Biedronki, nie brakowało warzyw i owoców oraz napojów, głównie wody.

Zwycięzcy regularnie sięgali również po kosmetyki, w tym szampony i dezodoranty oraz środki czystości, w tym płyny do prania, zmywania i czyszczenia potrzebne w każdym domu.

Panie rozbiły bank w Biedronce

Zdecydowanie częściej, bo w 42 na 50 przypadków pieniądze na nowe mieszkanie lub dom zdobywały panie, bo i one częściej chodzą regularnie na zakupy w sklepach sieci Biedronka.

Zawodem, który powtarzał się najczęściej wśród wygranych była krawcowa, ale w doborowym towarzystwie szczęściarzy nie zabrakło także nauczycieli, kosmetyczek i sprzedawców.

REKLAMA

Nowego lokum może szukać również m.in. rzeźnik-wędliniarz, technik – elektromechanik i technik-technolog, operator maszyn CNC, pracownik biurowy, emeryt i emerytka, księgowa i prawnik.

Większość wygranych w loterii Biedronki trafiła do stałych, wieloletnich klientów sieci. Niektórzy z nich zakupy robią codziennie, inni 2-3 razy w tygodniu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA