1. bizblog
  2. Biznes

Tęsknisz za konferencjami i spotkaniami twarzą w twarz? Founders Mind to świetna okazja na networking i zdobycie wiedzy

Lokowanie produktu

Już 20 października 2022 w Warszawie praktycy będą dzielili się doświadczeniami z rozwijania firm. Konferencja Founders Mind pozwoli na bliższe poznanie rekinów biznesu i wymianę myśli – np. podczas afterparty.

18.01.2022
15:37
Tęsknisz za konferencjami i spotkaniami twarzą w twarz? Jesienny Founders Mind to świetna okazja na networking i zdobycie wiedzy

Głodni wiedzy i kontaktów przedsiębiorcy powinni sobie zapisać tę datę w kalendarzu. Jesienią tego roku sala konferencyjna Biznes Klubu na Stadionie Narodowym w Warszawie na jeden dzień stanie się domem specjalistów w swoich branżach. Konferencja podzielona będzie na trzy sceny, na których wystąpią:

  • Paweł Sieczkiewicz z Telemedico opowie o testowaniu biznesowych hipotez bez tracenia wiary w biznes.
  • Tomasz Karwatka z Catch The Tornado podzieli się lekcjami z budowy „kilku firm, które działały i kilkunastu, które nie zadziałały”.
  • Aleksandra Pszczoła z Bee Talents pokaże, jak skalować firmę przez działania HR-owe.
  • Grzegorz Brona z Creotech Instruments podzieli się doświadczeniami z budowy biznesu w branży kosmicznej.
  • Paulina Walkowiak z cux.io wskaże, jak pogodzić rolę przedsiębiorcy i rodzica.

Dodatkowo, Daniel Kotliński z Tigers zaprosi na panel dyskusyjny, w czasie którego Anna Tkaczyk, Michał Brański, Paweł Fornalski i Natalia Laskowska zastanowią się „Czy kultura zjada strategię na śniadanie”. Słuchacze ocenią każde z wystąpień, a także będą mogli do nich wrócić już po zakończeniu konferencji, aby jeszcze raz – na spokojnie – zapoznać się ze wskazówkami praktyków.

Konferencja to przede wszystkim networking.

Founders Mind organizowana jest przez Founders.pl, czyli sieć społecznościową dedykowaną biznesowi, gdzie networking ogrywa kluczową rolę. Nie inaczej będzie w czasie wydarzenia, które podzielone będzie na trzy strefy, które pozwolą zderzyć własne pomysły z doświadczeniem innych przedsiębiorców.

Okazją do kontynuacji networkingu będzie też afterparty. Wstęp na imprezę można kupić w ramach biletu premium na stronie wydarzenia.

*Partnerem artykułu jest Founders.pl.

Lokowanie produktu
Najnowsze