REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Lidl: łapcie 4 piwa za darmo. Co na to Biedronka? Potrzymajcie nam piwo, macie 12 gratis

Największa sieć detaliczna w Polsce może zaliczyła falstart z otwarciem klubów czytelnika w minioną niedzielę, ale teraz robi to, co dyskonty lubią najbardziej: wchodzi z promocją na piwo, która gasi podobną akcję, którą ogłosił główny konkurent – Lidl.

11.08.2022
14:21
Promocja na piwo. Biedronka i Lidl ścigają się na promocje
REKLAMA

Wyłącznie w sobotę, 13.08, sieć Biedronka oferuje znaną i lubianą promocję na piwo 12+12, do której zaliczają się także piwa bezalkoholowe – pisze Biedronka. Oczywiście są warunki – promocja obejmuje 12 najtańszych piw w butelkach bezzwrotnych wybranych marek, a jednocześnie na inne produkty trzeba wydać minimum 29 złotych.

REKLAMA

W promocji dostępnych jest 12 marek: Heineken, Carslberg, Pilsner Urquell, Corona, Desperados, Somersby, Żywiec, Captain Jack, Hardmade, Łomża, Franziskaner oraz Karmi.

Biedronka_12+12_promocja.png

Do kwoty wymaganych 29 zł na paragonie nie wliczają się napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty do żywienia niemowląt oraz płatności za usługi takie jak doładowania do telefonów, karty podarunkowe. Mało tego, aby spełnić warunki promocji, konieczne jest też użycie karty Moja Biedronka lub aplikacji mobilnej Biedronka.

Informacja o promocji Biedronki pojawiła się w czwartek wczesnym popołudniem, czyli kilka godzin po ogłoszeniu przez Lidla podobnej, ale skromniejszej akcji. W najbliższy piątek, 12 sierpnia, z aplikacją Lidl Plus wszystkie piwa w butelce będzie można kupić w ofercie 4+4 gratis. Dzięki dostępnemu kuponowi, wybierając osiem ulubionych produktów, zapłacimy jedynie za cztery z nich, a kolejne cztery najtańsze spośród ośmiu wybranych otrzymamy gratis! – zachęca sieć.

REKLAMA

W lidlowej promocji dostępne są między innymi piwa marek Lech, Tyskie, Łomża, Heineken, Namysłów czy Złoty Bażant, a akcja także obejmuje piwa bezalkoholowe.

 class="wp-image-1884271"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA