REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Kajzerki zamiast Big Maca. W Szczecinie pojawiły się piekarniane drive-thru

Sieć Asprod otworzyła w Szczecinie drugi punkt drive-thru, w którym klienci mogą kupić pieczywo i wyroby cukiernicze w okienku, do którego podjadą samochodem.

24.12.2020
12:06
Kajzerka zamiast Bic Maca. W Szczecinie pojawiła się piekarnia drive-thru
REKLAMA

Tuż przed świętami, 21 grudnia, Asprod zaprosił klientów do nowej piekarni zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu.  

REKLAMA

Pieczywo i inne wyroby piekarnicze to produkty pierwszej potrzeby dla wielu naszych klientów, zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić kolejny punkt drive-thru właśnie teraz, aby jeszcze więcej mieszkańców Szczecina mogło skorzystać z tej wygodnej alternatywy. Cały proces zakupowy odbywa się bardzo sprawnie, przy minimalnym kontakcie z obsługą naszego sklepu

– mówi Dariusz Bielecki, prezes zarządu firmy Asprod.

Wcześniej punkt w takim samym formacie stanął na szczecińskich Gumieńcach. W obu placówkach można będzie skorzystać z oferty piekarni również stacjonarnie. Klienci będą jednak musieli zaczekać na zniesienie covidowych obostrzeń.

Asprod podjął się także inicjatywy, w ramach której na ulicach Szczecina stanęły chlebomaty. Produkty są tam dostarczane codziennie, a płatność możliwa jest wyłącznie za pomocą kart płatniczych.

W trakcie pandemii rozwiązania ograniczające kontakt klientów z obsługą stają się coraz popularniejsze. Na mapie Polski powstaje coraz więcej autonomicznych sklepów. Celuje w nich m.in. Carrefour czy sieć Take&Go. Na uruchomienie testowego kiosku, w którym sprzedawcę zastąpiły automaty vendingowe zdecydował się również Ruch.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA