Koniec z bramkami na autostradach GDDKiA od 1 grudnia. Niestety to nie oznacza, że będą winiety
Przejazd płatnymi odcinkami autostrad zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad bez zatrzymywania się przed szlabanem będzie możliwy od 1 grudnia 2021 r. Przygotowany przez Ministerstwo Finansów projekt ustawy jest rozpatrywany przez Sejm. Docelowo ustawa ma być podstawą do likwidacji szlabanów na wszystkich autostradach, ale jeśli marzycie o winietach, będziecie rozczarowani.

REKLAMA