REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Nowości od Revoluta. Będzie coś ekstra dla wszystkich „ceniących luksusowy styl życia”

Brytyjski fintech, z którego w Polsce korzysta ponad milion klientów tej wiosny wprowadzi nowy plan - Ultra. Będzie on zawierał wszystkie benefity, znane z planu Metal plus dodatkowe udogodnienia dla osób, które dużo podróżują czy inwestują.

25.01.2023
10:07
Nowości od Revoluta. Będzie coś ekstra dla wszystkich „ceniących luksusowy styl życia”
REKLAMA

Revolut zaczyna zapisy na listę chętnych do skorzystania z planu Ultra. Użytkownicy aplikacji już teraz mogą wyrazić chęć skorzystania z nowego planu. Fintech przyciąga ich obietnicą 5-procentowego cashbacku, jeśli rzeczywiście przerzucą się na droższy abonament. Ale tylko przez pierwszy miesiąc.

REKLAMA

Revolut Metal. Wiemy, że ma być luksusowo

Zacznijmy od podróży. Już teraz w planie Metal dostajemy ubezpieczenie i 1-procentowy cashback od transakcji poza krajem. Dodatkowo, w razie opóźnienia samolotu możemy skorzystać z wejścia do lotniskowego saloniku za darmo. W nowym planie wejście ma być darmowe niezależnie od opóźnienia lotu.

Revolut umożliwia również handel akcjami i kryptowalutami. W przypadku pierwszych co miesiąc pobiera opłatę uzależnioną od wartości portfolio. Transakcje kryptowalutowe są z kolei obciążone prowizją (1,49 proc. w planie Metal i 1,99 proc. w planie Standard). Być może Ultra zaoferuje więc brak prowizji na handlu jakimikolwiek aktywami?

Coraz liczniejsza grupa naszych klientów interesuje się produktami finansowymi, które zapewniają im większą wygodę. Ten rosnący segment rynku to osoby, które poszukują nowej definicji luksusu, takiego który jest funkcjonalny. To wysoko opłacani profesjonaliści, którzy pną się po szczeblach kariery i budują swój dochód pasywny, ale jednocześnie chcą korzystać z życia, być na bieżąco z najnowszymi trendami i podróżować minimum kilka razy w roku – powiedziała Tara Massoudi, General Manager Produktów Premium w Revolut.

REKLAMA

Revolut Ultra. Lifestyle'owe benefity

Plan Revolut Ultra ma również przynieść zniżki i rabaty na zakupu prestiżowych produktów i usług związanych ze zdrowiem, urodą i stylem życia. Na szczegóły będziemy jednak musieli poczekać do wiosennej premiery. Wówczas mamy poznać także dodatkowe korzyści, za które przyjdzie nam zapłacić więcej, niż w planie Metal (obecnie 50 zł/miesiąc).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA