REKLAMA
  1. bizblog
  2. Motoryzacja

Promocja na autostradzie A1. Chcesz zaoszczędzić, zainstaluj aplikację

Autostrady w Polsce do najtańszych nie należą, dlatego warto pochylić się nad każdym rozwiązaniem, które pomoże nam zaoszczędzić parę groszy. Jedno z nich przygotowała aplikacja Autopay we współpracy z Revolutem. Zyskać można łącznie kilkadziesiąt złotych.

14.02.2020
19:54
Promocja na autostradzie A1. Chcesz zaoszczędzić, zainstaluj aplikację
REKLAMA

Gdaniec /wikipedia.org/CC BY-SA 4.0

REKLAMA

Promocja przeznaczona jest dla nowych użytkowników Autopay. Po zainstalowaniu aplikacji i ustawieniu karty Revolut jako źródła płatności można otrzymać do 30 zł zwrotu za dwa przejazdy na odcinku między Toruniem i Gdańskiem.

Co piąta złotówka wraca do kieszeni

Autopay zwraca 20 proc. wartości dwóch pierwszych transakcji z powrotem na kartę. Wartość zwrotu wynosi maksymalnie 15 zł za jeden przejazd. Promocja trwa do 8 marca.

Nasze rozwiązanie płatności automatycznych Autopay przyniosło już ulgę setkom tysięcy podróżujących. Umożliwiając automatyczne opłaty za przejazdy autostradą, Autopay uwalnia od kolejek przed autostradowymi bramkami i frustracji związanej ze staniem w korkach

- opowiada Miłosz Kurzawski, prezes Autopay.

Z Revoluta korzysta wielu użytkowników autostrad. Startup podaje, że tylko w lipcu i sierpniu klienci opłacili za pomocą jego karty przejazdy za 2 mln zł na autostradach w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech i Chorwacji.

Oszczędności na autostradach

REKLAMA

Z pomocą AutoPay (i A4GO) można również zaoszczędzić przemierzając autostradę A4 między Krakowem i Katowicami. Do 31 marca 2020 r. zamiast 10 zł zapłacimy 7 zł. I zyskamy przy okazji nieco czasu, bo operator wydzielił dla użytkowników aplikacji osobne pasy, co pozwoliło uzyskać na nich przepustowość aż trzykrotnie większą w stosunku do linii z tradycyjną obsługą.

Aplikację AutoPay testował na łamach Bizblog.pl Jacek Bereźnicki. O wrażeniach z użytkowania możecie poczytać w tym miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja:
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA