REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy
  3. Pieniądze

Garmin Pay i Fitbit Pay w Pekao. Bank stawia na płatności smartwatchem

Bank właśnie udostępnił płatności zbliżeniowe Garmin Pay i Fitbit Pay. Wystarczy podłączyć kartę Mastercard Banku Pekao, aby korzystać z opcji płacenia zegarkiem.

30.07.2019
12:16
Garmin Pay i Fitbit Pay w Pekao
REKLAMA

W jaki sposób można płacić za pomocą zegarka? Należy przytrzymać przycisk akcji lub menu i przyłożyć zegarek do terminala, jeśli wcześniej w zegarku wpisane zostało 4-cyfrowe hasło.

REKLAMA

W obu przypadkach wymagane jest zainstalowanie specjalnej aplikacji (Garmin Connect lub Fitbit) na telefonie. Są one dostępne w Google Play bądź App Store.

REKLAMA

Po instalacji należy połączyć z nią zegarek i dodać kartę, za pomocą której będziemy korzystali z opcji płacenia zegarkiem. Dodana karta będzie widoczna zarówno na ekranie telefonu, jak i zegarka

Płatności zbliżeniowe zegarkami to kolejne nowoczesne rozwiązanie płatnicze, które oferujemy. Korzystający z usług Pekao mogą od dawna dokonywać płatności za pomocą smartfona z aplikacją PeoPay, a także od ponad roku z Apple Pay. Jesteśmy jednym z liderów technologicznych wśród banków w Polsce i dokładamy wszelkich starań, aby stale oferować nowoczesne i wygodne płatności dla naszych klientów – komentuje Bartosz Zborowski, dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA