Bunt pracowników Apple, zbierają podpisy pod petycją. Ani im się śni wracać z pracy zdalnej do biur
Najpierw Tim Cook zapowiedział, że od września pracownicy Apple będą musieli przychodzić do biur zawsze w poniedziałki, wtorki i czwartki, by „odbudować osobistą współpracę”, ale natrafił na silny opór. Potem zaproponował, by sztywne były tylko dwa dni w tygodniu, ale i to nie pomogło. Pracownicy spółki zbierają podpisy pod petycją, w której domagają się możliwości pracy zdalnej, która bardzo im się spodobała.

REKLAMA