REKLAMA
  1. bizblog
  2. Informacja prasowa

Zmarł Marek Baran, rzecznik LINK4

Rzecznik prasowy LINK4 Marek Baran zmarł w nocy w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku.

25.05.2022
20:41
Zmarł Marek Baran, rzecznik LINK4
REKLAMA

Marek Baran był związany z branżą marketingową od 25 lat. Swoją karierę rozpoczął w firmie Commercial Union, pełnił również stanowisko PR Managera w Allianz Poland, gdzie kierował działem PR czterech towarzystw: ubezpieczeń majątkowych, na życie, emerytalnym i funduszy inwestycyjnych oraz spółki directowej. W 2011 r. przeniósł się do LINK4.

REKLAMA

W firmie ubezpieczeniowej należącej do PZU Marek Baran zajmował funkcję PR Director. Następnie, w 2017 r., został dyrektorem biura komunikacji korporacyjnej w Grupie PZU. Dwa lata później objął również stanowisko doradcy zarządu firmy.

Nadzorował współpracę z Muzeum Narodowym w Warszawie i Krakowie, Muzeum Powstania Warszawskiego, Teatrem Wielkim – Operą Narodową

- czytamy w komunikacie

Marek Baran ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku zarządzanie i marketing ze specjalizacją public relations. Studiował socjologię na Uniwersytecie Warszawskim i fotografię w Warszawskiej Szkole Fotografii.

REKLAMA

W krótkiej notce biograficznej opublikowanej na stronie LINK4 Marek Baran pisał, że w wolnym czasie zajmuje się sportem, fotografuje i zbiera albumy fotograficzne. Jego mistrzem był Henri Cartier-Bresson.

Marka znałem i współpracowałem z nim od lat. Był wspaniałym PR-owcem i marketingowcem, takim trochę w klasycznym stylu - niezwykle kulturalny, spokojny, a jednocześnie absolutnie skuteczny w swoim działaniu. Jestem zaszokowany jego odejściem. Dosłownie kilka dni temu omawialiśmy ze sobą kolejne wspólne projekty... – wspomina Przemysław Pająk, redaktor naczelny Grupy Spider’s Web.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA