REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Allegro Days. Klienci rzucą się na promocje?

Na platformie Allegro już po raz dziesiąty odbywają się Allegro Days, czyli festiwal okazji cenowych. Dla łowców promocji to doskonały moment na zakupy tańsze nawet o 40 proc. produktów topowych marek. Dodatkowo tym razem platforma zwiększa zasięg swojej działalności.

05.09.2023
11:18
Allegro Days. Klienci rzucą się na promocje?
REKLAMA

To pierwszy raz, kiedy Allegro Days odbywają się nie tylko w Polsce. W promocyjnych zakupach tym razem mogą także uczestniczyć klienci z czeskiej platformy allegro.cz.

REKLAMA

Allegro Days również za granicą

Allegro przyzwyczaiło nas, że na początku każdego miesiąca można upolować na platformie różne produkty w niższych cenach. Podczas trzech dni obniżki cen sięgają nawet do -40 proc. Allegro w ciągu ostatnich edycji Allegro Days zaoferowało w sumie niemal 30 milionów okazyjnych ofert na ulubione produkty swoich klientów.

Obecnie to już dziesiąta edycja tego święta rabatów.

Tym razem po raz pierwszy odbędzie się ono (Allegro Days) w odsłonie międzynarodowej i zawita również do Czech, gdzie Allegro niedawno uruchomiło swoją platformę - informuje Allegro.

Pierwsze czeskie Allegro Days potrwają dłużej niż te w Polsce - aż do 10 września, dając sprzedającym szansę na dotarcie do jeszcze szerszej grupy klientów. 

Na jakie promocje we wrześniu mogą liczyć klienci?

Promocje na początku września to idealny moment na zakupy związane z powrotem do szkoły bądź biura - zachęca platforma.

Co takiego będą mogli znaleźć klienci na Allegro? Głównie będą to produkty niezbędne do skompletowania wyprawki szkolnej, takie jak: przybory szkolne, zabawki edukacyjne czy obuwie sportowe. Podczas Allegro Days można też skorzystać z obniżonych cen na artykuły biurowe oraz elektronikę.  

REKLAMA

Wybrane oferty, które będzie można znaleźć na Allegro Days:  

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA