REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Biedronka znowu rozdaje vouchery! Trzeba się pospieszyć

Na zakończenie wakacji Biedronka ruszyła z kolejną promocją. Klienci, którzy zrobią zakupy z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, otrzymają voucher do wykorzystania na kolejne zakupy. Ale uwaga! Trzeba się spieszyć, bo promocja trwa tylko do końca sierpnia.

22.08.2023
19:58
biedronka-panele-sloneczne-transformacja-energetyczna
REKLAMA

To już kolejny raz, gdy Biedronka kusi klientów voucherami na kolejne zakupy. Sieć przekonuje, że chce tworzyć jak najwięcej okazji do oszczędzania i dba o swoich klientów, dlatego wprowadza nową akcję voucherową i edukuje podczas płatności przy kasie.

REKLAMA

Do wykorzystania vouchery za zakupy

Wystarczy zrobić zakupy z kartą Moja Biedronka na dowolną kwotę, aby otrzymać voucher na 10, 15 lub 25 zł na kolejne zakupy w ciągu trzech następnych dni handlowych. Skorzystanie z vouchera jest zależne od zrobienia zakupów za minimalną kwotę odpowiednio do wartości vouchera.

Aby zrealizować voucher za 10 złotych, należy zrobić zakupy za minimum 99 zł, za 15 zł – zakupy za minimum 149 zł, natomiast aby zrealizować voucher na 25 zł, wartość zakupów musi wynieść minimum 249 zł. W aukcji voucherowej obowiązują standardowe wyłączenia (usługi, alkohol, papierosy, produkty żywienia początkowego).

Końcówka wakacji to tradycyjnie okres zwiększonych wydatków związanych z przygotowaniami do rozpoczęcia roku szkolnego i koniecznością uzupełnienia zapasów spożywczych po powrotach z letnich wyjazdów. Robimy wszystko, aby klienci Biedronki mogli jak najdłużej cieszyć się latem, dlatego proponujemy im promocje i Biedronkowe vouchery - mówi Grzegorz Pytko, dyrektor działu zakupów w sieci Biedronka.

Banery o prawach konsumenta edukują klientów

Oprócz wcześniej wspomnianej promocji Biedronka na monitorach przy kasach samoobsługowych przekonuje klientów o tym, że jeśli cena produktu na metce będzie niższa od ceny na paragonie, to klient ma prawo do zakupu towaru w niższej kwocie. Czy to nie brzmi pięknie?

REKLAMA

Można byłoby pomyśleć, że to super, że sklep sam wpadł na taki pomysł, ale nic bardziej mylnego, bo to efekt kontroli UOKiK o czym pisał Jacek. Oprócz zapłaty kary 115 mln zł, urząd wymusił również na Biedronce emitowanie przepisów mówiących o prawach konsumenta.

Aktualnie biuro prasowe sieci potwierdziło Wiadomościom Handlowym, że informacja o prawach konsumenta w zakresie żądania korzystniejszej ceny jest wypełnieniem prawomocnej decyzji Prezesa UOKiK: RBG 6/2020 z 5 sierpnia 2020 r. Należy przypomnieć, że początkowo Biedronka sprzeciwiała się decyzji UOKiK-u i odwołała się do niej do sądu, ale przegrała.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA