REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Gratka dla klientów Allegro. Wystartowały promocje w ramach Allegro Days

Na Allegro wystartowały lipcowe promocje z okazji Allegro Days, które potrwają trzy najbliższe dni. Jak wskazuje platforma, klienci będą mogli zrobić zakupy z rabatami sięgającymi nawet 40 proc. Jest to doskonała okazja do zakupów np.: elektroniki, ale i nie tylko, bo promocyjnych kategorii jest dużo więcej.

03.07.2023
18:03
Wystartowały Allegro Days. Klienci rzucą się na promocje?
REKLAMA

Allegro Days to cykliczna akcja promocyjna, która jest organizowana zawsze na początku miesiąca i trwa trzy dni. Zasady są proste: klienci, którzy chcą skorzystać z dodatkowych rabatów, muszą na platformie wyszukać produkty z oznaczeniem Allegro Days. A jest co wybierać, bo produktów są tysiące, od kosmetyków i zabawek, po ubrania i elektronikę. Jest jednak jeden haczyk, ci co planują zaoszczędzić na zakupach, muszą się pospieszyć, bo promocja oprócz tego, że jest ograniczona czasowo, to również i ilościowo.

REKLAMA

Jaka kategoria króluje podczas Allegro Days?

Jak wskazuje Allegro, jedną z ulubionych kategorii klientów podczas Allegro Days jest elektronika.

Miłośnicy nowinek technologicznych znajdą atrakcyjne promocje na m.in. smartfony, telewizory, słuchawki czy komputery, a wśród nich produkty takich marek jak m.in. Apple, Electrolux, Acer, Xiaomi czy Realme - podaje Allegro w komunikacie prasowym.

I dodaje, że kampania potrwa do 5 lipca.

Najpopularniejsze produkty w ramach Allegro Days

Jakie produkty będzie można znaleźć w promocyjnych cenach? Między innymi popularny iPhone 12, laptop Acer EX215-32 czy jedną z najbardziej pożądanych gier tego roku – Dziedzictwo Hogwartu. A także:

REKLAMA
  • Smartfon Realme 9i 5G w cenie 549 zł
  • Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Earphones 2 Pro w cenie 149,99 zł
  • Szkło hartowane Spigen do iPhone 14 Pro w cenie 43 zł/2szt.
  • Szczoteczka soniczna Berdsen Sonica B1 w cenie 89,99 zł
  • Odkurzacz Electrolux WQ71-P52IB 2w1 w cenie 549 zł
  • Robot sprzątający Medion MD19100 w cenie 249 zł

W ramach Allegro Days w promocji jest nie tylko elektronika, ale cała gama produktów z różnych kategorii. Jak wskazuje Allegro, trzeba wejść na stronę i sprawdzić, co aktualnie można zakupić w atrakcyjne cenie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA