REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Antyinflacyjna konsolidacja w Nest Banku

Niższa marża i zero złotych za przeniesienie kredytu – tak swoją najnowszą ofertę konsolidacyjną reklamuje Nest Bank. Adresatami są mikroprzedsiębiorcy, którzy chcą obniżyć wysokość płaconych rat.

19.10.2022
4:59
Antyinflacyjna konsolidacja w Nest Banku
REKLAMA

Prowadzący działalność gospodarczą mogą przenieść do Nest Banku zobowiązania kredytowe zaciągnięte wcześniej w innych bankach.

REKLAMA

Bez żadnych dodatkowych prowizji i bez opłat – przekonuje Nest.

Szczegóły oferty

  • 0 zł prowizji za przeniesienie zobowiązań,
  • dodatkowe środki w wysokości 3 proc. przenoszonego kredytu
  • wakacje kredytowe do trzech miesięcy za 0 zł
  • zmiana terminu spłaty raty nawet co trzy miesiące
  • możliwość dokonania nadpłaty, nawet do 10 tys. zł miesięcznie
  • możliwość wydłużenia okresu kredytowania i tym samym zmniejszenia raty

Nest uwzględni de minimis PLD

Nest wyjaśnia, że oferta konsolidacyjna powstała jako odpowiedź na potrzeby mikroprzedsiębiorców „w trudnych i nieprzewidywalnych czasach”. Decyzję kredytową mogą otrzymać nawet w pięć minut, a wypłata środków następuje w 24 godziny od podpisania umowy. Klienci mogą skorzystać z oferty z zabezpieczeniem w formie gwarancji PLD de minimis.

W Nest Banku staramy się być blisko naszych klientów, pracujemy z nimi na co dzień, stąd doskonale wiemy, jakie są dziś potrzeby polskich przedsiębiorców – przekonuje Marek Szcześniak, wiceprezes Nest Banku.

Jak przekonuje, oferta dla nowych klientów jest przejrzysta i uczciwa.

Proponujemy prowadzenie konta firmowego z kartą za bezwarunkowe 0 zł oraz atrakcyjną ofertę konsolidacyjną. Jeden lub kilka kredytów zamieniamy na nowe zobowiązanie z niższą ratą. Ta oferta funkcjonuje od kilkunastu dni i widzimy, że niektórzy przedsiębiorcy oszczędzają w ten sposób nawet kilkaset złotych miesięcznie – informuje Szcześniak.

Konsolidacja na telefon albo stacjonarnie

REKLAMA

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na ofertę Nest Banku, mogą skorzystać z wakacji kredytowych i w dowolny zmieniać wysokość płaconej raty, wydłużając lub skracając okres kredytowania, ewentualnie dokonując nadpłat.

Klient może przenieść kredyt do Nest Banku na dwa sposoby: telefonicznie podczas rozmowy z doradcą (zawarcie umowy na odległość, szybka decyzja kredytowa) lub odwiedzając placówkę.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA