REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Wróciła hitowa promocja w Biedronce. Trzeba się spieszyć!

Biedronka kolejny raz powróciła ze swoją kultową promocją. Nie ma co ukrywać, Polacy bardzo ją lubią i zawsze tłumnie stawiają się w sklepie. Produkt jest w sam raz na piątek oraz karnawał. Warunek jest jeden - trzeba się pospieszyć i to bardzo.

03.02.2023
17:46
biedronka home
REKLAMA

Sieć sklepów Biedronka przyzwyczaiła nas do tego, że co jakiś czas robi promocje dla stałych klientów. Tym razem Biedronka wraca do kultowej już promocji piwa. Amatorzy złotego napoju w wersji alkoholowej i bezalkoholowej będą mieli niepowtarzalna okazję skorzystać z wyjątkowej promocji.

REKLAMA

Biedronka rozdaje piwo, ale jest haczyk

Choć Biedronka przyzwyczaiła nas do tego, że promocja na piwo pojawia się najczęściej w okolicy majówki, wakacji czy długich weekendów, teraz mimo zimy też znajdzie się powód - trwa przecież karnawał, no i również mamy piątek, a więc weekendu początek.

Promocja jest kusząca, ale niestety nie wszystkie marki piw z półek dyskontu się w niej znalazły. Kupujący mogą dowolnie mieszać produkty z oferty w butelkach bezzwrotnych marek: Carlsberg, Desperados czy Heineken. Przy zakupie 24 piw, klient otrzyma rabat w wysokości 12 najtańszych z nich.

A gdzie ten wspomniany haczyk? Promocja trwa tylko jeden dzień - w piątek 3 lutego. Dlatego jeśli chcecie z niej skorzystać, biegnijcie do dyskontu.

Jak skorzystać z promocji?

Jak zgarnąć browary w promocji? Po pierwsze, aby skorzystać z oferty 12 piw + 12 gratis należy mieć skończone 18 lat.

Dokonując zapłaty należy tylko okazać kartę lojalnościową i rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane promocyjne piwa w butelkach - wyjaśnia sieć.

REKLAMA

Oczywiście chodzi o kartę Moja Biedronka lub jej cyfrową wersję w aplikacji. Nawet jeśli jej nie posiadacie, to nie martwcie się, zawsze możecie założyć sobie taką w sklepie.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów, więc kto pierwszy ten lepszy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA