REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Wakacyjna inwazja Biedronek. Sieć kusi klientów promocjami od Bałtyku po Podkarpacie

Początek wakacji? Nie dla pracowników Biedronki, którzy jak w ukropie uwijają się, otwierając nowe sklepy. Tylko w środę sieć portugalskich dyskontów zwiększyła się o dziesięć nowych placówek.

30.06.2021
17:32
Biedronka plany
REKLAMA

Biedronka pochwaliła się w środę, że 29 i 30 czerwca otworzyła trzynaście nowych placówek. We wtorek otwarto sklepy w Zabrzu, Nowogardzie i Krakowie, a w środę – w Tarnowskich Górach, Michałowicach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Ustce, Jaroszowicach, Kocmyrzowie-Luborzycy, Koziegłowach, Żarkach, Haczowie, Dąbrówce-Ługu.

REKLAMA

Nowe sklepy powstają od Bałtyku aż po Podkarpacie

– chwali się sieć.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że największą powierzchnię z nowych Biedronek ma otwarta Haczowie (1100 mkw.), największy parking – w Jaroszowicach, a w najwięcej kas samoobsługowych wyposażono placówkę w Krakowie przy ul. Kniaźnina.

Nowe Biedronki komfortowe i ekologiczne

Sieć chwali się, że nowe sklepy mają nowy układ, który ponoć zwiększa komfort robienia zakupów (jest w nich po prostu więcej miejsca), a dodatkowo są przyjazne środowisku, bo zastosowano w nich oświetlenie LED oraz zamykane regały chłodnicze na CO2.

Nowe sklepy cechują się nowym układem, skupiającym się na bardziej przystępnym wyeksponowaniu produktów, tak aby klienci nie musieli szukać produktów z najpopularniejszych kategorii.

Zastosowano nowy podział na osobne stanowiska z owocami i warzywami, produkty delikatne, wymagające przechowywania w niższych temperaturach, strefy promocji i ze świeżymi kwiatami.

Klienci mogą też zaopatrzyć się w produkty bio i vege wyeksponowane w odrębnej wyspie z produktami ekologicznymi.

REKLAMA

W pięciu sklepach (w Michałowicach, Tarnowskich Górach, Żarkach i Ostrowcu Świętokrzyskim) zmieściły się nawet lady, gdzie mięso, wędliny i sery sprzedawane są na wagę.

Tradycyjnie z okazji otwarcia w nowo otwartych sklepach urządzono promocje na wybrane produkty. Obniżki sięgają 50 proc.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA