REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Revolut dla małolata w planie darmowym. Doładujemy mu kartę i skontrolujemy wydatki

Dziecko może sprawdzić stan swojego konta i wydatki, ale całość finansów znajduje się pod czujnym okiem rodzica, który wyznacza kieszonkowe.

16.07.2020
9:32
Revolut dla małolata w planie darmowym. Doładujemy mu kartę i skontrolujemy wydatki
REKLAMA

Revolut Junior to nowa usługa Revoluta, która nad Wisłą zadebiutowała w maju. Była wówczas dostępna w planach Premium i Metal, ale od teraz konto dla dziecka założyć mogą również posiadacze darmowego konta.

REKLAMA

Co daje Revolut Junior w wersji Standard?

Rodzice mogą wyklikać w aplikacji konto Junior dla swojej pociechy w wieku od 7 do 17 lat i zamówić jedną kartę do konta (jej dostarczenie nie jest bezpłatne). Można ją zasilić kwotą 160 zł bez żadnych opłat.

To znaczące ograniczenie, ponieważ w innych planach miesięczny limit wynosi 1,3 tys. zł. W planie Premium można dodatkowo założyć jeszcze jedno konto, a planie Metal nawet cztery i zamówić karty do nich wszystkich.

W każdej z tych ofert rodzic zyskuje wgląd w wydatki dziecka i może dostawać powiadomienia o jego transakcjach.

Płacący użytkownicy mają dostęp do większej liczby funkcji.

Mogą ustawić cykliczne kieszonkowe, którym zasilane będzie konto pociechy, a także zaplanować zadania do wykonania. Po ich zakończeniu na koncie juniora pojawi się ustalona zapłata. To ciekawa forma motywacji.

 class="wp-image-1200512"

W przyszłości do usługi Revolut Junior ma zostać dodana również obsługa konta przez dwójkę rodziców i funkcja sejfów. Dzięki niej młodzież będzie mogła się uczyć oszczędzania na wybrany cel.

Na horyzoncie znajduje się również integracja karty z Google Pay i Apple, która umożliwi płatność zbliżeniową.

REKLAMA

aporty o wydatkach, limity wydatków, nagrody oraz porady finansowe dla dzieci, kształcące nawyki odpowiedzialnego posługiwania się pieniędzmi.

Zarządzanie kieszonkowym z jednego miejsca

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA