Operator hulajnóg elektrycznych dostał karę od UOKiK-u. A jeszcze ma na głowie prokuraturę
Wprowadzali ludzi w błąd, sugerując, że płacą tylko za przejazd hulajnogą elektryczną, ale byli wrabiani w subskrypcję. Z kont nieświadomych oszustwa klientów automatycznie były pobierane kwoty idące nawet w tysiące złotych. Teraz spółka Logo-Sharing musi zapłacić 750 tys. zł kary wymierzonej przez UOKiK, ale kolejne kłopoty grożą jej ze strony prokuratury.

REKLAMA