REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

nazwa.pl za darmo zadba o transfer domeny i przeniesienie hostingu

Nie ma nic gorszego niż posiadanie słabego hostingu. Wolno działająca strona czy ograniczone wsparcie techniczne spędzają sen z powiek niejednego użytkownika. Przeniesienie strony WWW, baz danych oraz kont poczty elektronicznej nie jest jednak takie proste. Dlatego nazwa.pl wprowadziła nową darmową usługę migracji hostingu do nazwa.pl.

10.04.2019
13:40
nazwa.pl za darmo zadba o transfer domeny i przeniesienie hostingu
REKLAMA
REKLAMA

Szybki hosting jest bardzo ważny w kontekście działania zarówno prywatnych stron WWW, małych blogów, a w przypadku e-commerce jest wręcz koniecznością. Zbyt długi czas oczekiwania na załadowanie się strony sprawia, że klienci zostawiają swoje wirtualne koszyki w trakcie zakupów, a przychody sklepu maleją.

Sklep nie może sobie pozwolić na awarię czy brak dostępu do poczty, bo to przecież główny kanał komunikacji z klientem. Ten najczęściej żąda odpowiedzi w trybie natychmiastowym – tu i teraz, bo inaczej pójdzie do konkurencji.

Migrator w nazwa.pl

Na czym polega nowość od nazwa.pl? Jej eksperci na życzenie klienta zajmują się przeniesieniem hostingu i domeny lub samego hostingu. Gwarantują prawidłowe przeniesienie usług przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki temu, z punktu widzenia klienta, strona ląduje w nowym miejscu szybko i bezproblemowo.

Pierwszym punktem kontaktowym jest tu Dział Obsługi Klienta nazwa.pl. Jego pracownicy informują o konieczności dostarczeniu szczegółowych informacji od obecnego dostawcy usług. Potrzebny jest chociażby kod AuthInfo, czyli ciąg znaków umożliwiający dokonanie transferu domeny. Oprócz tego konieczne jest przekazanie ustawień obecnego hostingu czy konfiguracji skrzynek e-mail. I to tyle. Kiedy wszystkie elementy są na miejscu, do dzieła przystępują specjaliści nazwa.pl.

Ile to wszystko kosztuje? Nic.

Nazwa.pl dokonuje migracji bezpłatnie. Czy warto się tutaj przenieść? Do migracji zachęcić może Program Partnerski, w którym firma daje klientom aż 50 proc. prowizji od każdej usługi zawartej przez system rekomendacji. Może to oznaczać nawet kilkaset złotych dodatkowego przychodu za polecanie usług tego rejestratora.

REKLAMA

Podsumowując, jeśli obawialiście się migracji – jej kosztów lub skomplikowanego procesu – teraz nie macie już żadnej „wymówki”!

* Materiał powstał przy współpracy z marką nazwa.pl.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA