REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Promocje na długi weekend. W Biedronce będzie taniej, a sklepy będą otwarte do północy

Biedronka wyszykowała specjalną ofertę na długi weekend. Sporo w niej letnich i wakacyjnych produktów zapewniających wypoczynek. Aby umożliwić klientom wygodne zakupy, sieć wydłużyła godziny otarcia sklepów.

10.06.2020
17:31
Promocje na długi weekend. W Biedronce będzie taniej, a sklepy będą otwarte do północy
REKLAMA

Z myślą o weekendowych wypadach Biedronka wprowadziła do sprzedaży walizki podróżne firmy Semi Line w różnych rozmiarach. Pojawiły się też promocje na produkty przeznaczone na grilla.

REKLAMA

W środę 10 czerwca karkówka grillowa marynowana w plastrach będzie dostępna za 9,90 zł za kilogram przy zakupach powyżej 99 zł z kartą Moja Biedronka. Taniej dostaniemy także kiełbasę śląską i szynkę wieprzową bez kości.

Na deser można będzie zaopatrzyć się w lody Marletto, których drugie tańsze opakowanie kosztować będzie 1 zł.

Sieć wprowadza również od 10 czerwca promocję na dzbanek filtrujący wodę za 1 zł przy zakupie opakowania sześciu wkładów.

Dmuchany weekend

W czerwcowej ofercie Biedronki znajdują się dmuchane zabawki marki Bestway i Intex, Do tego dmuchany rodzinny basen o pojemności 778 litrów w cenie 79,90 zł, dmuchane rękawki i koła do pływania.

Dyskont oferuje również dmuchane materace i fotele, od 19,99 zł za sztukę.

Długi czerwcowy weekend to dobra okazja, aby odpocząć. Nowa oferta produktów Biedronki ułatwi aranżację przyjaznej przestrzeni w ogrodzie, a basenowe gadżety zapewnią rozrywkę najmłodszym już teraz, a także w zbliżające się wakacje

– zapowiada Piotr Konopko, dyrektor handlowy sieci Biedronka.
REKLAMA

Otwarci dłużej do północy

Aby zakupy w długi czerwcowy weekend były wygodne w środę 10 czerwca, 2000 placówek sieci będzie otwartych aż do 23.30. W piątek i sobotę placówki będą działać jak w zwykłe dni robocze. W najbliższą niedzielę handel nie jest dozwolony i Biedronki będą zamknięte.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA