REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes
  3. Energetyka

Boom na e-commerce dopalił Cinkciarzowi płatności. Firma chwali się efektownymi wzrostami

Pandemia przyspieszyła i tak dynamiczny rozwój sektora e-commerce, co widać po wynikach Cinkciarz Pay, który pochwalił się właśnie czterocyfrowymi (!) wzrostami.

18.02.2021
17:33
e-commerce
REKLAMA
REKLAMA

Płatności z wymianą walut w ramach Cinkciarz Pay stanowiły w 2020 r. 12 proc. wszystkich zleceń, w 2019 r. było to 4,3 proc. Wzrost wartości zleceń bez wymiany walut wystrzelił o 1522 proc. Cinkciarz Pay działa od kwietnia 2018 r. W 2020 r. autorski system płatności Cinkciarz.pl zwiększył obroty w stosunku do roku poprzedniego ponad trzykrotnie, ale już w ujęciu dwuletnim… 40-krotnie.

 class="wp-image-1363138"

Użytkownicy szybko docenili kompleksową ofertę w zakresie płatności i wymiany walut. Szczególnie cieszy nas ekspansja polskich sklepów za granicą. Dajemy im narzędzie, które łączy atrakcyjne kursy za przyjmowanie płatności oraz intuicyjny interfejs

– zachwala Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Cinkciarz.pl rozlicza płatności w 28 walutach

Klienci sklepów, korzystając z Cinkciarz Pay, mają do dyspozycji 28 walut. Operator wskazuje, że to odpowiedź na potrzeby firm e-commerce, które dzięki temu mogą wchodzić na nowe rynki, na których klienci wolą płacić lokalną walutą.

Dzięki Cinkciarz Pay sklep nadal może otrzymywać płatności w wybranej przez siebie walucie np. w złotych, dając jednocześnie klientom możliwość płacenia w walucie ich karty czy rachunku bankowego – np. w dolarach czy euro

– wskazuje firma.

Właściciele sklepów internetowych mogą korzystać z infolinii i konsultantów posługujących się językiem polskim i angielskim. Cinkciarz.pl oferuje też wsparcie na etapie integracji sklepu przez API lub z wykorzystaniem popularnych platform sklepowych.

Płatności walutowe ze wsparciem eksperckim

REKLAMA

Robert Błaszczyk, Dyrektor Departamentu Klienta Strategicznego, wskazuje, że z Cinkciarz Pay można już płacić, używając Google Pay, Blika, kart Visa i MasterCard, Pay-By-Link, Trustly, POLi, iDEAL, UnionPay International.

Oprócz licznych sposobów płatności, nasi klienci otrzymują dostęp do bogatego pakietu usług dla biznesu, jak wymiana walut, przekazy pieniężne do zagranicznych kontrahentów, płatności online, audyt walutowy, eksperckie analizy rynkowe czy działania z zakresu RegTech

– wylicza Robert Błaszczyk.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA