REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Biedronka rozdaje grube miliony. Kwota może przyprawić o zawrót głowy

Klienci korzystający z aplikacji Biedronka mają nie lada gratkę. Używając Shakeomatu dwa razy dziennie, mogą zaoszczędzić nie milion, ale nawet 100 baniek! Łowcy promocji obłowią się jak nigdy dotąd. Pytanie: kto zostanie królem lub królową potrząsania z opcją zarobienia kasy życia?(fot.Karolis Kavolelis/Shutterstock)

24.02.2023
19:05
Biedronka rozdaje grube miliony. Kwota może przyprawić o zawrót głowy
REKLAMA

W aplikacji Biedronki każdego tygodnia można przyoszczędzić sporo kasy, zwłaszcza podczas używania spersonalizowanych ofert w Shakeomacie. Podsumowania sieci pokazują, że zabawa w potrząsanie telefonem okazała się wielkim sukcesem, a przy okazji pomogła klientom w miesiącach wysokiej presji inflacyjnej w Polsce.

REKLAMA

Potrząśnij, a miliony same polecą

Potrząśnięcie Shakeomatem raz dziennie dawało sumę obniżek na ok. 91 mln zł w porównaniu z cenami regularnymi. Od dwóch tygodni skala promocji jeszcze bardziej wzrosła - do ponad 107 mln zł w każdym tygodniu, a wszystko to dzięki wprowadzeniu drugiego Shakeomatu każdego dnia. Tym samym każdego miesiąca w portfelach klientów korzystających z aplikacji może pozostać niemal 430 mln zł. Rocznie daje to zawrotną sumę, aż ponad 5,1 mld zł.

Z aplikacji mobilnej Biedronki korzysta już około 7 mln klientów sieci. Dla każdego z nich codziennie przygotowujemy indywidualne oferty zakupowe. W ich efekcie dziesiątki produktów dostępnych w Biedronce, dzięki używaniu aplikacji, stają się najlepszym wyborem dla Polaków – tak jakościowym, jak i cenowym - informuje Ireneusz Tatara, starszy menedżer ds. analiz biznesowych w sieci Biedronka.

Oszczędności z potrząsania telefonem i nie tylko

Każdy pewnie zastanawia się, jakie produkty najczęściej są „szejkowane” przez klientów Biedronki. W ostatnich dwóch tygodniach były to m.in. sok pomarańczowy, płyn do płukania tkanin, pizza mrożona, zupy z biedronkowej fabryki zup, majonez, makaron, ser żółty, papier toaletowy, bombonierka Baryłki i chrupki Moster Munch. Wszystkie nawet o połowę taniej dzięki potrząsaniu telefonem dwa razy dziennie.

REKLAMA

Z kolei do soboty 25 lutego wszyscy klienci Biedronki w trakcie robienia zakupów będą mogli skorzystać z dodatkowych promocji. W korzystnej ofercie i to bez konieczności losowania produktów z Shakeomatu, znajdują się między innymi: ser żółty królewski Sierpc w cenie 3,99 zł za opakowanie przy zakupie 2 sztuk lub woda źródlana Żywiec Zdrój w cenie 1,79 zł za butelkę przy zakupie sześciopaku. W atrakcyjnej cenie z kartą Moja Biedronka dostępny jest również filet z piersi kurczaka Kraina Mięs w cenie 15,99 zł za kilogram (limit dzienny wynosi 3 kg).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA