REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Biedronka ma nową niespodziankę dla klientów. Dla zapominalskich i leni będzie jak znalazł

W walentynki może was ogarnąć prawdziwy szał zakupów. Biedronka z okazji walentynek szykuje dla klientów moc prezentów. Nie masz pomysłu na obdarowanie ukochanej osoby?

10.02.2023
17:31
Biedronka ma nową niespodziankę dla klientów. Dla zapominalskich i leni będzie jak znalazł
REKLAMA

Trzeba przyznać, że w kręceniu promocji Biedronka nie ma sobie równych. A to dzięki dużej dostępności artykułów promocyjnych, tym razem z okazji walentynek. Ale to nie koniec, bo możliwości jest więcej: zakupy on-line i szybka dostawa dzięki apce to jest to, na co w tym roku stawia Biedronka. Dla tych, którzy lubią świętować jest wiele możliwości i tylko od was zależy czy chcesz zrobić zakupy w zaciszu domowym, czy udać się do sklepu. Trzeba przyznać, że jest w czym wybierać.

REKLAMA

Promocja online i offline

Biedronka udostępniła możliwość robienia zakupów nawet tym, którzy nie lubią chodzić po sklepach, bo dzięki aplikacji Glovo mogą zamówić prezent bez wychodzenia z domu. Prawda, że wygodnie? Klikasz, wybierasz i masz. Wybrane prezenty trafią prosto pod drzwi zaledwie w kilkanaście minut.

Aby ułatwić wybór niezdecydowanym, zostały przygotowane zestawy z upominkami, w których znajdziemy: kosmetyki, kwiaty, świece oraz wino, a dla łasuchów słodycze, a nawet lody. Cena walentynkowych zestawów waha się od 46 do 82 zł, w zależności od produktów, a oprócz nich klienci mogą kupić również w ramach prezentu walentynkowego pojedyncze artykuły.

Usługa dostaw z Biedronki w ramach współpracy z Glovo dostępna jest w ponad 100 miastach w Polsce. Natomiast ekspresowa dostawa BIEK w sześciu: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu oraz Krakowie.

Biedronka oferuje czekolady, kwiaty i kosmetyki

Biedronka to też tradycyjny sklep. Oferta produktów dostępnych we wszystkich sklepach sieci w Polsce na pewno zainteresuje klientów, bo można natrafić na promocję czekolady Lindt 2+1 z kartą lub aplikacją Moja Biedronka, czekoladki Merci w cenie 11,99 zł czy czekolady marki Magnetic w walentynkowych opakowaniach (3,99 zł).

REKLAMA

Dla tych, którzy kochają kwiaty, Biedronka proponuje szeroki wachlarz roślin w doniczkach i ciętych bukietów. Ceny zaczynają się od 12,99 zł. W wybranych sklepach Biedronka dostępne są także produkty dla miłośników makeupu, np. gąbeczki do makijażu Niuqi (17,99 zł), paletki cieni Eveline (29,99 zł) lub błyszczyki Eveline (12,99 zł).

Biedronka Home, również bierze udział w akcji. Jej oferta jest bogata w setki artykułów, które świetnie sprawdzą się jako prezent z okazji walentynek. Można znaleźć tam: kubeczki z podgrzewaczem, szlafroki w różnych wariantach kolorystycznych, ramki na zdjęcia. Dodatkowo przy zakupie dwóch produktów z oznaczeniem „walentynki” w Biedronka Home, klienci będą mogli skorzystać z darmowej dostawy. Ci, którzy preferują zakupy online, mogą do 12 lutego skorzystać też z oferty walentynkowej w sklepie internetowym.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA