REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Nowość od Allegro dla nowych w biznesie. Powinieneś się skusić, bo ta okazja jest naprawdę super

StartUp Asystent od Allegro ma pomóc w rozpoczęciu sprzedaży w internecie. Program oferuje wsparcie ekspertów w zakresie zakładania firmy i radzenia sobie z pierwszymi krokami „na swoim”. Nowi sprzedawcy mogą również liczy na sprzedaż bez prowizji nawet przez 90 dni.

10.11.2022
6:17
Nowość od Allegro dla nowych w biznesie. Powinieneś się skusić, bo ta okazja jest naprawdę super
REKLAMA

Jak z Allegro zacząć sprzedawać online? Odpowiedź na to pytanie staje się coraz łatwiejsza z programem, jaki Allegro realizuje wspólnie z CashDirector. Dzięki niemu początkujący przedsiębiorcy mogą liczyć na pomoc ekspertów przy podejmowaniu działalności.

REKLAMA

Nie tylko tworzymy rozwiązania do bieżącego zarządzania sprzedażą i rozwoju firmy, ale ułatwiamy ten pierwszy, najważniejszy krok - rozpoczęcie działalności. Program StartUp Asystent pozwala znacząco ograniczyć bariery wejścia stojące przed nowymi przedsiębiorcami, wyposażając ich w niezbędne zaplecze i wiedzę ekspercką, które pozwalają bez obaw rozpocząć prowadzenie własnego biznesu – mówi Marcin Półchłopek, Merchant Management Director w Allegro.

 class="wp-image-1960780"

Allegro likwiduje bariery

Platforma oferuje bezpłatne konsultacje przy rejestracji firmy, założeniu firmowego rachunku bankowego, a także rejestracji VAT oraz ZUS. Eksperci pomogą również w prowadzeniu firmy i rozliczaniu księgowości. Przedsiębiorcy zatrzymają dla siebie cały przychód ze sprzedaży przez pierwsze 90 dni prowadzenia działalności. Prowizja Allegro wyniesie wówczas okrągłe zero.

Przedsiębiorcy otrzymują przy tym profesjonalne rozwiązania, które w skuteczny i nowoczesny sposób pozwalają na rozwój i zarządzanie firmą. To szczególnie cenne w coraz bardziej skomplikowanym otoczeniu ekonomicznym – mówi Łukasz Bystrzyński, Managing Director, International Markets w CashDirector SA.

Pakiet od Allegro dla małych przedsiębiorców

Allegro oferuje też dostęp do usług dedykowanych małym i średnim przedsiębiorcom. Allegro Pay Business oferuje odnawialne środki na zakupy firmowe do 10 tys. zł z płatnością odroczoną o 30 bądź nawet 60 dni. Z kolei One Fulfillment to rozwiązanie logistyczne – od magazynowania produktów po realizację zamówień.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA