REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Allegro ogłasza nową ekscytującą promocję. „Liczby mówią same za siebie”

Darmowa dostawa kurierem teraz już od 40 zł w ramach Allegro Smart! W sam raz na nadchodzące festiwale i szczytowy okres zakupowy pod koniec roku – zapowiada platforma. Już 27 września rusza Smart Week!.

22.09.2021
16:26
Allegro ogłasza nową ekscytującą promocję. „Liczby mówią same za siebie”
REKLAMA

Promocja obniżająca minimalną wartość zamówienia dla darmowych dostaw kurierskich z 80 zł do 40 zł potrwa do 3 stycznia 2022 r. Michał Owerczuk, Smart and Loyalty Programs Director w Allegro przypomina, że od startu Allegro Smart! trzy lata Polacy zaoszczędzili na darmowych dostawach 2,8 mld zł.

REKLAMA

Liczby mówią same za siebie. Polacy uwielbiają nasz program lojalnościowy

– przekonuje.

Ale zapewnia, że Allegro nie zamierza spoczywać na laurach i wciąż inwestuje w rozwój programu, tak aby darmowe dostawy stały się jeszcze bardziej dostępne. I to bez względu na to, czy wolą zamówić kuriera do domu, czy wysyłkę do punktów odbioru.

 class="wp-image-1545730"

Wkraczamy właśnie w bardzo szczególny czas w roku, okres sezonowych wyprzedaży, akcji specjalnych, takich jak Smart! Week czy Black Week, oraz świątecznych zakupów. Właśnie dlatego wdrożyliśmy rozwiązanie, które odciąży domowe budżety w całym kraju dzięki darmowym dostawom kurierskim dostępnym dla jeszcze większej liczby kupujących – informuje.

Dzięki sieci ponad 35 tysięcy punktów odbioru, w tym automatów paczkowych, oraz dostawie kurierskiej większość zakupów z obejmującego ponad 100 milionów ofert programu Allegro Smart! dociera do kupujących w 1-2 dni. Ponad 25 mln oferuje dostawę już dzień po zakupie, a kilka milionów nawet tego samego dnia.

Uczestnicy programu Allegro Smart! korzystają nie tylko z darmowej dostawy, ale otrzymują też szereg bonusów, takich jak dostęp do limitowanych ofert w ramach Smart! Okazji czy festiwali zakupowych takich jak Smart Week! (w tym roku od 27 września do 3 października).

Allegrowicze łączący Smarta! z ofertą odroczonych płatności Allegro Pay mogą skorzystać z oferty specjalnej: zakupów na raty 3 x 0% w ramach standardowej oferty, a w trakcie zbliżającego się Smart! Weeka – 10 x 0%.

Ostatnie miesiące pokazały też, że Polacy stęsknili się za wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi. Klienci Smart! bardzo chętnie korzystają z wyjątkowej możliwości kupienia biletów na koncertów i imprez w przedsprzedażach niedostępnych dla innych klientów – czytamy w informacji przesłanej do Bizblog.pl.

Jak zaznacza Allegro, zwykle biletów wystarczy, by wszyscy zainteresowani je kupili, ale zdarzają się takie przedsprzedaże, które kończą się nawet w kilka lub kilkanaście minut.

Na Allegro Smart! korzystają nie tylko kupujący

Sprzedający, których oferty są objęte programem Allegro Smart!, uzyskują wzrost przychodów pięciokrotnie szybciej, niż ci, którzy nie korzystają z usługi Smart! – wskazuje platforma.

REKLAMA

I dodaje, że bierze na siebie większość kosztów wynikających z darmowych dostaw w ramach pakietu.

Ze statystyk udostępnionych przez Allegro wynika, że kupujący z Allegro Smart! robią zakupy 2,5 razy częściej niż pozostali użytkownicy, a szybsze dostawy zwiększają częstotliwość kupowania, jak i wydawane kwoty.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA