REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Aldi wydłuży godziny pracy sklepów. Doda też więcej promocji przed świętami

Aldi to kolejny z dyskontów, który z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wydłuża godziny otwarcia większości swoich sklepów oraz szykuje kolejne promocje dla klientów

04.04.2023
17:29
Aldi wydłuży godziny pracy sklepów. Doda też więcej promocji przed świętami
REKLAMA

Sieć sklepów Aldi od Wielkiego Czwartku wydłuża dla klientów swoje godziny pracy. Dodatkowo dyskont pogłębia przedświąteczne promocje, które, jak twierdzi, pozwolą zaoszczędzić do 40 proc.

REKLAMA

W jakich godzinach zrobimy przedświąteczne zakupy

Aldi ma w Polsce 259 sklepów. W większości z nich z powodu nadchodzących świąt sieć postanowiła zmienić godziny funkcjonowania.

Sklep wydłuża godziny otwarcia w Wielki Czwartek oraz w Wielki Piątek (6-7 kwietnia) i klienci będą mogli dokonać zakupów w godz. od 6:00 do 23:00.

Natomiast w Wielką Sobotę (8 kwietnia) sieć skróci godziny otwarcia i zakupy będzie można zrobić w godz. 6:00-13:30.

Dodatkowe promocje przedświąteczne

W tygodniu poprzedzającym święta Aldi przygotował dla klientów rabaty nawet do 40 proc. Polacy przed świętami Wielkanocnymi wrzucają do koszyków najczęściej tradycyjne produkty. I to właśnie one zostały objęte promocją.

Wśród nich znajdują się: majonez delikatesowy (18 proc. rabatu), margaryna Kasia (31 proc. taniej), chrzan Krakus (25 proc. taniej), owoce i warzywa – winogrona (rabat 40 proc.), banany (42 proc. taniej), kiwi (50 proc. taniej), papryka (36 proc. taniej), seler korzeniowy (rabat 41 proc. ) oraz marka własna Mięsne Specjały, gdzie klienci znajdą m.in. kiełbasę białą surową w cenie 7,99 zł za 500 g opakowania, czy boczek rolowany pieczony (30 proc. taniej).

Rok do roku obserwujemy w Aldi rosnące trendy zakupowe w poszczególnych kategoriach. Są one widoczne szczególnie w tygodniach bezpośrednio poprzedzających Wielkanoc - mówi Agata Biernacka, kierownik działu komunikacji i PR z Aldi.

Jaja najbardziej pożądanym towarem

W czasie zakupów wielkanocnych najbardziej pożądanym towarem są jaja. W Aldim klienci mogą kupić jaja marki własnej Wesoły Kurnik, które pochodzą z polskich ferm. W ofercie sklep posiada również jaja BIO, ściółkowe, czy też z chowu na wolnym wybiegu, w tym również jaja z certyfikatem KAT.

REKLAMA

Z naszych wyliczeń wynika, że w 2022 roku klienci Aldi kupujący jaja mogli średnio zaoszczędzić aż 22 proc., na promocjach dla tej grupy asortymentowej – wylicza Agata Biernacka.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA