REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

8 proc. na koncie oszczędnościowym. Bank przedłuża ofertę

Wysokie oprocentowanie na 8 proc. w skali roku można jeszcze znaleźć w Banku Pekao S.A., który postanowił przedłużyć ofertę o pół roku. Z informacji banku wynika, że z promocyjnej oferty kont oszczędnościowych mogą skorzystać nowi oraz obecni klienci Pekao z niskimi saldami.

21.03.2023
17:38
USDPLN
REKLAMA

Ofertę Konta Oszczędnościowego na promocyjnych warunkach Bank Pekao kieruje zarówno do nowych klientów, którzy mogą z niej skorzystać po otwarciu rachunków osobistych Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium, ale także do obecnych posiadaczy kont osobistych.

REKLAMA

Ile można zyskać na Koncie Oszczędnościowym

Bank PKO S.A. zdecydowało się na utrzymanie wysokiego oprocentowania 8 proc. w skali roku na Koncie Oszczędnościowym aż na 6 miesięcy naliczanie do kwoty 100 tys. zł lub 8 proc. w skali roku na Koncie Oszczędnościowym Premium do kwoty 200 tys. zł.

Obserwujemy duże zainteresowanie klientów ofertą lokowania pieniędzy i odpowiadamy na tę potrzebę. Dlatego postanowiliśmy kontynuować możliwość oszczędzania na koncie z wysokim oprocentowaniem - informuje Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych.

undefined

Kto może skorzystać z oferty?

Z oferty mogą skorzystać nowi, jak i obecni klienci banku. Jest jednak warunek: mogą to być Klienci, którzy w okresie od grudnia 2022 r. do lutego 2023 r. mieli na swoich rachunkach i lokatach łączne średnie miesięczne saldo nie wyższe niż 2 tys. zł.

Aby skorzystać z promocji w bieżącej edycji należy spełnić warunki promocji i otworzyć konto oszczędnościowe w Pekao do 15 maja 2023 r. Oferta dostępna jest zarówno w aplikacji banku, jak i w oddziałach w całej Polsce.

W komunikacie bank przypomina również, że prowadzenie konta oszczędnościowego oraz konta osobistego w Pekao jest bezpłatne. Klienci mogą wpłacać i wypłacać środki w dowolnym momencie i nie tracą naliczonych odsetek podczas przelewów z i na konto oszczędnościowe - zapewnia.

Promocja powiązana z Żabką

REKLAMA

Nowa promocja na Kontach Oszczędnościowych łączy się dodatkowo z promocją na Kontach Przekorzystnych. Dzięki promocji banku przy współpracy z siecią Żabka można zyskać aż 250 zł, o czym pisaliśmy już wcześniej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA