REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes
  3. Zakupy /
  4. Pieniądze

Do Żabki po zakupy, hot doga i nowe konto bankowe. Żadna inna sieć nie ma takiej usługi

Tego na polskim rynku jeszcze nie było. Trzech gigantów połączyło siły i stworzyło zupełnie nową usługę. Idąc do Żabki klienci nie tylko zrobią zakupy i zjedzą hot-doga, ale mogą przy okazji założyć darmowe konto w banku BNP Paribas z kartą Mastercard. A to nie jedyny plus, bo ponad to można jeszcze zgarnąć dodatkowe bonusy o łącznej puli 1 500 000 złotych.

20.02.2023
17:59
Do Żabki po zakupy, hot doga i nowe konto bankowe. Żadna inna sieć nie ma takiej usługi
REKLAMA

Sklepy udostępniają swoim klientom coraz to nowe możliwości dotyczące zakupów, jak i płatności. Sieć sklepów Żabka weszła w kooperatywę z BNP Paribas oraz Mastercard, a wszystko po to, aby ułatwić klientom otwieranie kont oraz skuteczniej docierać do nich z nowoczesną ofertą, dopasowaną do preferencji zakupowych.

REKLAMA

To pierwsza na polskim rynku współpraca banku i sieci handlowej na tak dużą skalę. Bezprecedensowe są również możliwości, jakie wspólnie zaoferujemy – każda osoba może wejść do sklepu Żabka wyłącznie ze swoim smartfonem i wyjść z niego jako klient Banku BNP Paribas, ciesząc się całą gamą dodatkowych benefitów - mówi Tomasz Dymowski, Tribe Leader Omnichannel for Retail w banku BNP Paribas.

I zachwalając nową możliwość dodaje, że dzięki temu klient nie musi chodzić do placówki, szukać rozwiązań w internecie, ani czekać na kuriera z umową.

Zupełnie nowe wygrywanie?

Już od tygodnia klienci Żabki mogli rzucić okiem na nowe plakaty rozwieszone w sklepach. Informują one o nowej usłudze „Jesteś wygrywem” (pisownia oryginalna), a znajdujące się na nich specjalne kody QR kierują do internetowego sklepu z aplikacjami. Ściągnięcie apki GOmobile i założenie „Konta Otwartego na Ciebie” zajmuje zaledwie kilka minut.

W Żabce umożliwiamy nie tylko dokonanie szybkich zakupów, ale także skorzystanie z wielu wygodnych usług. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Jesteś wygrywem”, którą przygotowaliśmy we współpracy z Bankiem BNP Paribas oraz czerpania jak najwięcej radości i profitów z zakupów w naszych sklepach – mówi Przemysław Tomaszewski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług w Żabka Polska.

Bank zapewnia przyszłych klientów, że wszystkie podstawowe usługi bankowe są za free. Dodatkowo obowiązują specjalne promocje np.: każdy klient, który założy Konto Otwarte na Ciebie z kartą płatniczą Mastercard w aplikacji GOmobile oraz aktywuje kartę i zapewni wpływ min. 1 000 zł, otrzyma e-vouchery o łącznej wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Żabka. Warto dodać, że korzystanie z płatności smartfonem lub smartwatchem może obywać się już chwilę po założeniu konta.

Gruba kasa do zgarnięcia

W ramach promocji klienci, którzy będą używać karty (mobilnej lub standardowej) do płatności w sklepach sieci Żabka oraz sklepach autonomicznych Żabka Nano na kwotę co najmniej 10 złotych, będą brać udział w loterii trwającej 12 miesięcy. Codziennie będzie można zgarnąć niezłe bonusy: e-vouchery o łącznej wartości 500 zł na zakupy w Żabce lub nagrody pieniężne - co tydzień 5 tys. zł, a co miesiąc - 50 tys. zł. Ale to nie koniec, jakiś szczęściarz wyrwie naprawdę niezłą sumkę, bo nawet 500 tys. zł.

REKLAMA

Jak podaje BNP Paribas, z GOmobile korzysta już ponad milion użytkowników. Wśród licznych podstawowych funkcji jak przelewy, czy płatność BLIK, w aplikacji można znaleźć m.in. kantor wymiany walut działający w trybie 24/7, możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej czy opłacenie parkingu w płatnej strefie parkowania.

Regulamin promocji oraz loterii można znaleźć na stronie banku BNP Paribas.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja:
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA