REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes
  3. Zakupy

Hardkorowa promocja w Żabce. Nawet jeśli nie odważysz się zamówić, musisz to zobaczyć

Sieć sklepów Żabka przygotowała dla klientów limitowaną edycję swojego kultowego produktu. Nowa opcja to wisienka na torcie obecnej oferty z ciepłymi przekąskami. Uważajcie tylko, by przy zamawianiu nie spalić buraka.

14.02.2023
6:52
franczyza-prawo-pracy-apel
REKLAMA

Żabka przyciąga klientów coraz to nowymi propozycjami. Sieć sklepów już w 2022 roku postanowiła z okazji Black Friday wszystkich zaskoczyć, wypuszczając hot doga w kolorze Black.

REKLAMA

W tym roku z okazji walentynek Żabka postanowiła po raz kolejny zadziwić klientów, wprowadzając z okazji dnia zakochanych kolejną unikatową wersję hot doga. Ciepła przekąska w wersji Love, która z pewnością zaskoczy oryginalnym wyglądem niejednego wielbiciela. Love Dog, bo o nim właśnie mowa będzie dostępna od 13 lutego we wszystkich sklepach sieci Żabka.

Gorący towar może z Żabki szybko się ulotnić

Love Dog to połączenie różowej bułki, kiełbaski z dodatkiem żurawiny i specjalnego pikantnego sosu na bazie przecieru z mango z dodatkiem czerwonej ostrej papryki. Jeśli komuś jeszcze nie leci ślinka, to będzie miał możliwość skomponowania własnej wersji hot doga dla zakochanych.

Klienci będą mogli skorzystać z oferty do 28 lutego br. lub do wyczerpania zapasów w regularnej cenie 5,99 zł, a z aplikacją Żappka w cenie 4,99 zł. 14 lutego br., użytkownicy aplikacji będą mogli kupić produkt w promocyjnej cenie 3,99 zł. Zaś jeśli lubicie sztuczną inteligencję to w Żabce Nano przy ul. Dobrej 54 w Warszawie Love Dog będzie przygotowywał Robbie – robot stworzony specjalnie dla konceptu Żabka Nano.

REKLAMA

Walentynkowe upominki

W ofercie Żabki od 1 do 14 lutego oprócz ulubionego smakołyku w kolorze pink, można będzie znaleźć okolicznościowe słodycze, m.in. bombonierki, żelki, lizaki z czekolady w kształcie serca, a także jabłka walentynkowe z napisem „I love you”. Dodatkowo w walentynki klienci będą mogli zakupić bukiety róż.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA