REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy
  3. Środowisko

Żabka rozdaje dodatkową kasę. Trzeba przynieść do sklepu puste butelki

Sieć sklepów Żabka wkracza właśnie z nową akcją dla klientów. Zamiast czekać na odgórne zalecenia ws. systemu kaucyjnego, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. A dokładnie puste butelki po piwie, które nie dość, że przyjmie, to jeszcze poza kaucją dorzuci kasę w gratisie.

16.02.2023
18:00
Żabka rozdaje dodatkową kasę. Trzeba przynieść do sklepu puste butelki
REKLAMA

Żabka zaproponowała klientom nowy deal: „Wymień pustą na pełną”. Uszanowań na tę opcję będzie co nie miara, bo sieć oferuje, że oprócz kaucji zwrotnej, dorzuci klientom dodatkowe 50 groszy za butelkę po piwie.

REKLAMA

System kaucyjny od dawna bije rekordy popularności w Europie. Wydaje się, że Żabka postanowiła przyspieszyć to, czego naszemu rządowi do tej pory jeszcze się nie udało. Sieć sama wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów. Dodatkowe 50 gr może być świetną zachętą, żeby pusta butelka trafiła z powrotem do sklepu.

Jak zgarnąć ekorabat?

Co zrobić, żeby zarobić w Żabce na pustych butelkach? Jest na to kilka sposobów:

  1. Kupujesz trzy piwa w butelce zwrotnej i zwracasz taką samą ilość pustych butelek. Łączny rabat to 1,50 zł - po 0,50 zł na każdą nowo zakupioną butelkę piwa.
  2. Jeśli masz do oddania pięć butelek zwrotnych, a chcesz zakupić tylko trzy piwa, to dostajesz ekorabat na zakup nowych również na kwotę 1.50 zł - bo za każdą zwróconą butelkę zwrotną otrzymasz po 0,50 zł. Kaucja na trzy nowo zakupione piwa jest rozliczana w ramach wymiany butelek, a pozostałe dwa piwa są rozliczane według ogólnych zasad.
  3. Kupując pięć piw w butelce zwrotnej i mając trzy butelki zwrotne, możemy liczyć na ekorabat w kwocie 1,50 zł. Rabat zostanie naliczony na tyle zakupionych piw, ile zostanie zwróconych butelek. Na pozostałe dwa zakupione piwa promki nie będzie, ale nic straconego - puste butelki zwrotne można przecież wymienić przy następnych zakupach.
 class="wp-image-2045650"
Materiały prasowe/Żabka

Jest promka? Jest i haczyk!

Ekorabaty mogą sypać się jak z rękawa, ale trzeba pamiętać o kilku zasadach. Oto najważniejsze postanowienia z regulaminu promocji:

  • Ekorabaty dotyczą tylko butelek zwrotnych m.in.: Żywiec, Okocim, Miłosław, Lech i wiele innych. Informacja o tym, że butelka jest zwrotna widnieje na opakowaniu oraz na stronie internetowej Żabki
  • Zwrot i zakup muszą odbyć się na tym samym paragonie,
  • Limit butelek na paragon to 20 sztuk.
 class="wp-image-2045659"
Gazetka promocyjna sieci sklepów Żabka

Rachunek zysków i strat

Ekologia to gra warta świeczki, zwłaszcza jeśli poprzez byciem eko możemy jeszcze coś zyskać. Kupując swój ulubiony napój w butelce zwrotnej można znacznie przyczynić się do zmniejszenia emisji gazów. Dodatkowo butelka szklana zwrotna może być wykorzystywana nawet do 26 razy, bo to, że jest ona przyjazna środowisku nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć.

REKLAMA

Prawda, że fajnie jest być eko?


REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA