REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Radio 357 dostało świąteczny prezent od Google'a. Sukces goni sukces, czekamy na start

Radio 357 nie zwalnia tempa. Jeszcze niedawno startującej rozgłośni udało się zebrać blisko 280 tys. zł na rzecz Fundacji Świętego Mikołaja, a teraz ogłosiła ona testy aplikacji na Androida.

24.12.2020
12:01
Radio 357 trafia na Androida. Czy drugi projekt na zgliszczach „Trójki” odniesie sukces?
REKLAMA

Radio 357 nie przestaje zaskakiwać. Założona między innymi przez Kubę Strzyczkowskiego i Marka Niedźwieckiego rozgłośnia wchodzi na Androida wraz z nową aplikacją, która pozwoli na dotarcie do nowej grupy mobilnych odbiorców.

REKLAMA

Świąteczny prezent dla 357 prezent od „gugiela”

Radio 357 zaprasza do testów aplikacji z poziomu grupy dla Patronów (zrzut ekranu poniżej). Twórcy ostrzegają jednak, że mogą się w niej jeszcze pojawić błędy. Urządzenia z Androidem cechują się bowiem dużą różnorodnością jeśli chodzi choćby o przekątną ekranu czy wersję systemu operacyjnego. Problematyczny ma być również Chromecast, czyli urządzenie do transmitowania sygnału np. na telewizor.

 class="wp-image-1325320"

Radio 357 jeszcze nie nadaje pełną parą.

O 12. zaplanowano audycję Marcina Cichońskiego o historii bożonarodzeniowych hitów. Godzinę później antenę zajmą Gabi Darmetko i Magda Muszyńska z programem Miasto, które nie śpi.

Kolejnych ogłoszeń na razie niestety brak. Mockupy aplikacji pokazują jednak, że twórcy radia myślą o podcastach, możliwości stworzenia własnej ramówki czy dodaniu panelu z najświeższymi informacjami.

Na razie co Radia 357 można słuchać na platformie Open FM.

REKLAMA

357 na Patronite: ponad 16 tys. wspierających i milion zł datków

Radio zajmuje obecnie drugie miejsce pod kątem wyników finansowych na polskim Patronite. Przebija je tylko Radio Nowy Świat, które wspiera ponad 31 tys. ludzi. Wpłacili oni już ponad 6 mln zł. Profil radia firmowanego m.in. przez Wojciecha Manna istnieje dłużej, bo od kwietnia. 357 wystartowało platformie w październiku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA