REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Biedronka zmienia godziny funkcjonowania. I dorzuca promocje

W ostatnim tygodniu przed świętami Wielkanocnymi sieć sklepów Biedronka postanowiła wydłużyć godziny funkcjonowania. I prócz promocji zawartych w gazetkach, dyskont dorzuca kolejne.

03.04.2023
18:33
Biedronka zmienia godziny funkcjonowania. I dorzuca promocje
REKLAMA

Na ogół sklepy Biedronki w dni powszednie są otwarte od godz. 6 do godz. 22. W Wielkim Tygodniu ma się to trochę zmienić.

REKLAMA

Dla komfortu klientów sieć Biedronka wydłuża godziny funkcjonowania sklepów - informuje dyskonter.

Od poniedziałku (03.04) ponad 2,5 tys. sklepów będzie czynnych od godz. 6 co najmniej do godz. 23. Z kolei od środy liczba sklepów, które będą otwarte co najmniej do godz. 23, zwiększy się do prawie 3 tys.

Sieć przypomina również, że w Wielką Sobotę wszystkie jej sklepy będą z kolei czynne krócej - do godz. 13.

Dodatkowa promocja - sieć sypnie mąką

Biedronka w ostatnim tygodniu przed świętami dołożyła do katalogu promocji jeszcze obniżkę cen na różnego rodzaju mąki. W sumie w świątecznej ofercie znalazło się dziewięć różnego rodzaju mąk.

Od poniedziałku we wszystkich sklepach sieci Biedronka można nabyć 1 kg mąki pszennej (Mąka Babuni, Złote Pola lub Plony Natury typ 650) za 2,29 zł. Mąka pełnoziarnista (Złote Pola lub Plony Natury) dostępna jest w cenie 2,69 zł za 1 kg, a tortowa 1 kg Gdańskie Młyny jest dostępna w cenie 3,29 zł.

W ciągu dwóch tygodni poprzedzających Wielkanoc, w porównaniu z dwoma wcześniejszymi tygodniami, Biedronka corocznie notuje wzrosty sprzedaży takich świątecznych produktów jak mąka. W ubiegłym roku odnotowano aż 28-krotny wzrost mąki Plony Natury 1 kg - podaje sieć.

 class="wp-image-2092945"

I jeszcze jedna - olej też w promocji

Oprócz mąki Biedronka postanowiła również obniżyć na święta ceny olejów. Już od wtorku 4.04. taniej będzie można kupić cztery rodzaje. Przykładowo olej rzepakowy Wielkopolski 1 litr klienci kupią w obniżonej cenie 9,99 zł, a olej słonecznikowy Wyborny już za 9,29 zł.

REKLAMA

To nasz kolejny wkład w walkę z inflacją - wyjaśnia Grzegorz Pytko, dyrektor działu zakupów w sieci Biedronka.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA