REKLAMA
  1. bizblog
  2. Technologie

Bank Millennium ma najlepszą stronę internetową w Europie Środkowo-Wschodniej

Strona internetowa Banku Millennium została uznana za najlepszą w konkursie Best Consumer Digital Banks, organizowanym już po raz dwudziesty przez międzynarodowy magazyn Global Finance. Uznanie zdobyły projekt i funkcjonalności strony internetowej.Jesteśmy dumni, że nasza strona internetowa została uznana za najlepszą w tym regionie Europy.

19.09.2019
15:26
Bank Millennium ma najlepszą stronę internetową w Europie Środkowo-Wschodniej
REKLAMA

Zwycięskie banki zostały wybrane przez redaktorów magazynu „Global Finance” w oparciu o ocenę zgłoszeń, dokonaną przez jury złożone z przedstawicieli firmy Infosys, światowego lidera w dziedzinie konsultingu, technologii i outsourcingu. Pełne wyniki konkursu zostały opublikowane we wrześniowym numerze.

REKLAMA

– Projektowaliśmy ją z niezwykłą starannością, w oparciu o tysiące opinii klientów i potencjalnych użytkowników, zgodnie z najnowszymi cyfrowymi trendami – mówi Halina Karpińska, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium. – Dołożyliśmy wszelkich starań, by oprócz funkcjonalności odznaczała się wyjątkowym designem, który docenią użytkownicy. Strona działa w technologii RDW (Responsive Web Design), dzięki której doskonale dopasowuje się do rodzaju ekranu, z którego korzysta użytkownik. Wkrótce będzie działała w technologii AWD (Adaptive Web Design). Stale dostosowujemy ją do potrzeb osób niepełnosprawnych. To dla nas ogromna radość, że zyskała uznanie międzynarodowych ekspertów – przyznała.

REKLAMA

Wydawany od 1987 roku „Global Finance” ma czytelników w 189 krajach. Adresatami magazynu są prezesi, dyrektorzy generalni, dyrektorzy finansowi, skarbnicy i inni wyżsi urzędnicy odpowiedzialni za podejmowanie decyzji inwestycyjnych i strategicznych w międzynarodowych przedsiębiorstwach i instytucjach.

„Global Finance” ma biura w Nowym Jorku, z biurami w Londynie i Mediolanie

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA