REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Poczta stawia na Paczkę+. E-promocja potrwa do końca roku

Nadawanie Paczki+ elektronicznie poprzez aplikacje Nadaj Przesyłkę i Elektroniczny Nadawca nalicza specjalny rabat. Promocja obowiązuje od września do końca roku kalendarzowego.

01.09.2020
18:53
poczta-polska-zwolnienia-grupowe
REKLAMA

Możliwość nadania przesyłki w usłudze Paczka+ w promocyjnej cenie jest skierowana do użytkowników przekazujących dane za pomocą serwisu Nadaj Przesyłkę lub Elektroniczny Nadawca.

REKLAMA

Poczta Polska obniżyła płatności w trzech najpopularniejszych przedziałach wagowych, w związku z czym najtańsza przesyłka kosztuje teraz 8,99 zł.

 class="wp-image-1232431"
Źródło: materiały prasowe

Aplikacje Nadaj Przesyłkę i Elektroniczny Nadawca dostępne w serwisie Poczty Polskiej i to za ich pośrednictwem uzupełnia się dane niezbędne do wysyłki.

Dodatkowo pomagają one szacować wycenę przesyłki i generują etykietę adresową. Nadanie tak przygotowanej przesyłki w placówce pocztowej wymaga przekazania paczki pracownikowi, który jedynie potwierdza wysyłkę oraz pobiera opłatę.

Skorzystanie z aplikacji pozwala jeszcze bardziej skrócić czas tego procesu, a od września wiąże się także z niższą ceną dla klienta.

Podstawowa wersja informuje klientów o dacie doręczenia paczki oraz daje możliwość nadania jej do jednej spośród 12,8 tys. lokalizacji w największej w Polsce sieci click&collect, która pozwala na odbiór przesyłki w sklepach Żabka, kioskach oraz salonikach prasowych Ruchu i na wybranych stacjach PKN Orlen.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA