REKLAMA
  1. bizblog
  2. Media i rozrywka

Kumulacja goni kumulację. Najpierw Lotto, potem Jackpot. Jeśli trafisz, przejdziesz do historii

W czwartek w Lotto będzie można zagrać nawet o 30 000 000 złotych – podał Totalizator Sportowy. W 2020 roku nie padła jeszcze główna wygrana w Lotto. Wtorkowe losowanie było trzynastym z rzędu, w którym nikt poprawnie nie wytypował „szóstki”. Podobnie jest w przypadku Eurojackpota, piątkowa kumulacja wynosi aż 350 mln zł. Ostatnia główna wygrana w tej grze padła przed Bożym Narodzeniem.

30.01.2020
11:10
losowanie lotto 30.01
REKLAMA
REKLAMA

Czy po trzynastu losowaniach bez głównej wygranej padnie w końcu „szóstka” przekonamy się w czwartek o 21.40.

Zakłady można kupić w kolekturach Lotto oraz internetowo na stronie loterii lub poprzez aplikację mobilną. Transmisje z losowań przeprowadzane są na facebookowym fanpage’u Lotto oraz na stronie lotto.pl. Tam też znajdziemy informacje o wygranych.

Jeśli w czwartkowym losowaniu jedna osoba poprawnie wytypuje sześć liczb, to na pewno znajdzie się w czołówce najwyższych wygranych w Lotto, plasując się gdzieś między piątym a ósmym miejscem. Warto dodać, że do pierwszej dziesiątki Lottomilionerów nie wszedł nikt od blisko trzech lat.

 class="wp-image-1068516"
Źródło: Totalizator Sportowy

Najwyższa wygrana w Lotto, która przekroczyła 36,7 mln zł, padła w marcu 2017 r. w Skrzyszowie.

REKLAMA

Jednak polski rekord wszech czasów w grach liczbowych został ustanowiony 10 maja 2019 r. Szczęśliwiec zgarnął wtedy 193 mln zł. Tak się składa, że w najbliższy piątek ten wynik może zostać pobity. Do wygrania jest bowiem 350 mln zł. Obecna kumulacja rośnie od 20 grudnia 2019 roku.

Tabela wygranych w Eurojackpot dostępna na stronie www.lotto.pl.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA