REKLAMA
  1. bizblog
  2. Ubezpieczenia

Call center LINK4 wykręca rekordy. Firma otrzymała nagrodę Kantar 2022

Firma LINK4 została uhonorowana prestiżową nagrodą Kantar Polska. Wyróżnienie przyznawane jest za najbardziej efektywną komunikację marki ubezpieczeniowej. 

26.04.2022
15:43
Call center z LINK4 wykręcił rekordy. Firma otrzymała nagrodę Kantar 2022
REKLAMA

Ideą nagrody przyznawanej przez Kantar Polska jest wyróżnienie tych instytucji finansowych, które w ciągu minionego roku najefektywniej kreowały swój wizerunek i dzięki temu zyskały zaufanie i zaangażowanie swoich klientów. W imieniu spółki LINK4 nagrodę odebrała Patrycja Kotecka, członek zarządu. 

REKLAMA

Mimo obiektywnych trudności, z którymi musiała sobie radzić cała branża ubezpieczeniowa, osiągnęliśmy rekordowe wyniki sprzedaży poprzez call center, a to także zasługa ugruntowanej siły naszej marki jako wiarygodnego ubezpieczyciela w niepewnych czasach

– mówi Patrycja Kotecka. 

Towarzystwo Ubezpieczeniowe LINK4 znane jest ze swej serii wielokrotnie nagradzanych przebojowych reklam.

W zeszłym roku wyśpiewały je po raz pierwszy dwie wokalistki młodego pokolenia Sylwia Przetak i Daria Reczek, promując ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych LINK4 w rytmie przebojów Tiny Turner i O-Zone. W tym roku szykuje się kolejna porcja ubezpieczeniowych hitów, ale jakich to na razie tajemnica.

 class="wp-image-1785133"
Patrycja Kotecka

W ostatnim roku sprzedaż składki w kanale direct pobiła kolejny rekord, z czego jestem szczególnie dumna. Silna pozycja w sektorze sprzedaży bezpośredniej to od lat znak rozpoznawczy LINK4 i zobowiązanie do wciąż lepszych wyników

– dodaje Patrycja Kotecka. 
REKLAMA

Dodaje ona, że Konsekwentnie budowany wyrazisty wizerunek LINK4 przekłada się  na zaufanie klientów i nawet w trudnych czasach pozwala odnosić marketingowe sukcesy.

Nagroda Kantar przyznawana jest za najskuteczniejszą  kreację wizerunku marki ubezpieczeniowej. Laureaci nagrody wyłaniani są na podstawie badania rozpoznawalności przeprowadzonego przez Kantar Polska.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA