REKLAMA
  1. bizblog
  2. Praca

Potrafisz zrobić lepsze zdjęcie? Ta praca czeka na ciebie. Hotel oferuje pobyt za darmo i 45000 zł za sesję

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o wakacyjnej przygodzie w jednym z kultowych i luksusowych kurortów na Maui, a do tego potrafisz strzelać piękne fotki, pakuj manatki, bo jest super kasa do zgarnięcia. Stawka jest wysoka, bo zarobić możesz nawet 10 tys. baksów miesięcznie, coś koło 45 tys. zł. Fot. EQRoy / Shutterstock.

21.02.2023
17:39
Potrafisz zrobić lepsze zdjęcie? Ta praca czeka na ciebie. Hotel oferuje pobyt za darmo i 45000 zł za sesję
REKLAMA

Każdy marzy żeby wykonywać pracę, która jednocześnie jest jego pasją. Grand Wailea, A Waldorf Astoria Resort (na zdj.) na wyspie Maui wychodzi właśnie naprzeciwko fotograficznym freakom i daje możliwość trzymiesięcznego pobytu w nowo wyremontowanym czterogwiazdkowym obiekcie. Gra jest warta świeczki, bo pobyt jest całkowicie za darmoszkę, a przy okazji można zgarnąć przyzwoitą sumkę.

REKLAMA

Praca marzeń. Zobacz, co trzeba zrobić, żeby ją dostać

Sprawa nie wygląda na łatwą. Nie wystarczy mieć aparat i umieć robić zdjęcia. Widać, że praca nie jest dla amatorów, bo dyrektor Grand Wailea, A Waldorf Astoria Resort stawia twarde warunki: każdy kandydat będzie musiał przedstawić portfolio, które będzie prezentować zdjęcia oraz filmy odpowiadające tematyce kurortów i apartamentów.

Z niecierpliwością czekamy na kogoś z artystycznym spojrzeniem i ceniącego pracę jaka została włożona w odświeżenie naszego ośrodka – zaznacza JP Oliver, dyrektor zarządzający Grand Wailea, A Waldorf Astoria Resort

Modernizacja Grand Wailea z gwiazdkami w tle

Aby wypromować zmodernizowany obiekt, który w 2023 roku uzyskał cztery gwiazdki przez Forbes Travel Guide, zarządcy postanowili zatrudnić osobę, która poprzez fotografię uchwyci odnowione pokoje, smaczne jedzenie i fantazyjne drinki oraz piękne rajskie plaże.

REKLAMA

Nie możemy doczekać się, aż to piękne miejsce ożyje dzięki zdjęciom wykonanym przez naszego nowego fotografa podczas pobytu w Grand Wailea – informuje JP Oliver, szef obiektu.

Trzeba przyznać, że miejsce z taka renomą szybko znajdzie kandydata. Jest tylko mały haczyk, trzeba się spieszyć, bo termin mija 1 marca 2023r. a chętnych pewnie będzie co nie miara.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA