REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy /
  3. Media i rozrywka

Pędem do kin. 10 tys. biletów do Multikina za 10 zł. Wystarczy, że zapłacisz Blikiem

Blik i Multikino połączyli siły, by w okresie przedświątecznym klienci mogli zakupić bilety na dowolny seans za 10 złotych. Z takich bożonarodzeniowych prezentów skorzystać może prawie każdy, bo zaangażowanych w akcje banków jest długa lista.

18.12.2019
15:12
Cinema-City-otwarcie-wszystkich-kin
REKLAMA

Kino w Święta albo Sylwestra? Nic prostszego! Multikino postanowiło rozpocząć ofertę sprzedaży tanich biletów na seansy przy pomocy płatności Blik. 10 złotych dla polskich amatorów kina to na tyle atrakcyjna cena, że powinna przyciągnąć do multipleksów nawet prawdziwe sknery. Promocja jest jednak czasowa, więc chętni na filmy muszą się spieszyć.

REKLAMA

Liczba biletów ograniczona

Promocja trwa do końca roku lub do wyczerpania przewidzianej na tę ofertę liczby biletów, czyli 10 tys. sztuk.

Dzienny limit zakupionych (z jednego konta) biletów wynosi dwie sztuki.

Organizatorzy zastrzegają też, że promocja nie obejmuje pokazów 3D, sal Extreem, miejsc VIP, strefy Velvet oraz Projekcji Specjalnych.

Zakupu biletów można dokonywać z większości popularnych polskich banków: Alior Bank, Bank Millennium, Santander, ING, mBank, PKO, Noble Bank, GetIn Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, BNP Paribas, Credit Agricole, Pekao i SGB.

Regulamin promocji

No, to do kina!

Box Office informuje, że w trzech pierwszych kwartałach bieżącego roku kina w Polsce sprzedały w sumie 43,2 mln biletów. Jest to o blisko 6 proc. więcej niż rok wcześniej.

Oprócz tego, że filmy znacznie potaniały w ostatnich latach, to każdy multipleks ma chociaż jeden dzień, w którym bilety kosztują połowę tego, co w inne dni tygodnia.

REKLAMA

Rośnie także liczba kin. Sieciówki takie jak Helios można spotkać obecne nawet w miastach o populacji niższej od 50 tys. mieszkańców.

Warto także wspomnieć o zdobywających popularność tańszych alternatywach dla multipleksów i deweloperów, czyli kinach studyjnych, takich jak Kinoteka, Żak lub Kino pod Baranami.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA